رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سلسله:

رسانه‌ها به‌قصد اصلاح جامعه نقد کنند/ به آسیب‌ها پرداخته شود

شناسهٔ خبر: 4057243 -
الشتر- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سلسله با تأکید بر اینکه رسانه‌ها باید به‌قصد اصلاح جامعه نقد کنند، گفت: به آسیب‌ها و چالش‌های شهرستان سلسله پرداخته شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حمید پیرنیا شامگاه شنبه در جلسه هم اندیشی که به مناسبت روز خبرنگار در دفتر امام جمعه شهرستان سلسله برگزار شد، ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: خبرنگار باید امانت دار باشد و اخلاق رسانه ای حرف اول را در حرفه خبرنگاری می زند.

وی با بیان اینکه نقد رسانه ها باید سازنده باشد و به قصد اصلاح و آرامش در جامعه صورت گیرد، تصریح کرد: در سطح شهرستان آسیب ها و چالش هایی در حوزه های مختلف داریم که خبرنگاران باید با نگاه دقیق و انتقادی خود به آنها بپردازند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سلسله ایجاد گسست در نظام خانواده را یکی از چالش های موجود در جامعه دانست و از خبرنگاران خواست تا پیرامون این موضوع آسیب شناسی کرده و راهکار ارائه دهند.

پیرنیا فرهنگ مد گرایی، ارزش گریزی و هویت گریزی را از دیگر چالش های جامعه برشمرد و افزود: اعتیاد و طلاق از دیگر مواردی است که باید به طور جدی به آنها پرداخته  شود.

وی با بیان اینکه فضای شبکه های اجتماعی باید سرو سامان پیدا کنن و بانک اطلاعات مربوط به افراد فعال در این عرصه در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تهیه شود، خطاب به اصحاب رسانه شهرستان سلسله تصریح کرد: به جای اینکه در اتاق شیشه ای بنشینید با مدیران شهرستان در تعامل باشید و در پی مطرح کردن مشکلات مردم باشید.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
1 + 11 =