در لیگ فوتسال جوانان قم؛

تیم آتلیه طهران با پیروزی برابر آپکو پارس به قهرمانی نزدیک شد

شناسهٔ خبر: 4057830 -
قم - تیم آتلیه طهران با پیروزی برابر آپکو پارس به قهرمانی در لیگ فوتسال جوانان قم نزدیک شد.

به گزارش خبرنگار مهر، هفته پنجم رقابت‌های فوتسال لیگ جوانان استان قم به پایان رسید و تیم فوتسال آتلیه طهران با پیروزی برابر آپکو پارس به قهرمانی در لیگ فوتسال جوانان قم امیدوارتر از قبل شد.

تیم‌های آپکو پارس و آتلیه طهران به عنوان جدی‌ترین مدعیان قهرمانی در لیگ فوتسال جوانان قم پیش از ظهر یکشنبه در سالن نخلستان قم به دیدار هم رفتند که این بازی در ‌نهایت با پیروزی یک بر صفر تیم آتلیه طهران به انت‌ها رسید.

در این بازی، دیدار دو تیم آتلیه طهران و آپکوپارس در رده سنی جوانان در حالی برگزار شد که هر دو تیم از مدعیان اصلی قهرمانی هستند و با توجه به ناکامی آپکوپارس در لیگ برتر جوانان کشور این تیم به دنبال اعاده حیثیت در لیگ داخلی بود.

گرچه آپکو پارس آمده بود تا قدرت خود را در لیگ استان به رخ حریفان بکشد اما از طرفی آتلیه طهران هم که در رده‌های سنی مختلف مدعی عنوان قهرمانی است آمده بود تا نشان دهد که تیم اول استان است.

در ابتدا این تیم آپکو پارس بود که با تاکتیکی که حاضران در سالن آن را آرامش قبل از طوفات خطاب می‌کردند توانست چند موقعیت بر روی دروازه آتلیه خلق کند که با درخشش دروازبان آتلیه بازیکنان حریف در رسیدن به گل ناکام ماندند و در ادامه بازی به صورت پایاپای پیش رفت.

این بازی از طرفی نیز جولانگاه دروازبانان دو تیم بود چرا که حملات پی در پی بازیکنان حریف را به خوبی مهار کردند و مانع از باز شدن دروازه خود در نیمه اول شدند با این حال در ابتدای نیمه دوم این تیم آتلیه بود که سعی در رسیدن به گل داشت اما در انجام آن ناموفق بود.

در ادامه بازیکن تیم آپکو پارس پس از به صدا درآمدن سوت داور به منزله خطا شوتی را به سمت دروازه آتلیه زد که وارد دروازه شد اما داور آن را مردود اعلام کرد. پس از گذشت نیمی از نیمه دوم بازی، بازیکنان محمد کریمی دفاع خود را مستحکمتر کردند و در ضد حمله موفق شدند توسط حسن تاجر بازیکن آینده دار خود به گل پیروزی برسند.

در ادامه حملات آپکو پارس بی‌فایده بود و آتلیه طهران پیروزی بازی بزرگ لیگ شد و در شرایطی که ۴ هفتهبه پایان رقابت‌ها مانده تیم آتلیه طهران تا حدودی حکم قهرمانی را برای تیم خود به امضا رسانده است.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
4 + 9 =