نماینده ولی‌فقیه در اردبیل:

مدیران در مقابل عملکرد خود پاسخگو باشند/ضرورت ترویج احسان فرهنگی

شناسهٔ خبر: 4057883 -
اردبیل – نماینده ولی‌فقیه در استان اردبیل گفت: ضروری است مدیر در مقابل بیلان کاری و عملکرد خود در مقابل مردم پاسخگو باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله سید حسن عاملی بعدازظهر یکشنبه در دیدار با مدیران سازمان‌های مردم‌نهاد اردبیل تصریح کرد: متأسفانه مواردی از تنظیم عملکرد و بیلان کاری جهت تبلیغ از سوی برخی مدیران استان مشاهده می‌شود.

وی افزود: عملکرد مدیران با صرف هزینه‌های گزاف جهت تبلیغ منتشر می‌شود که این مصداق اسراف است و انتظار می‌رود سازمان‌های مردم‌نهاد نسبت به بررسی این موضوع اقدام کنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان با تأکید به اینکه هر مدیری می‌بایست در مقابل ادعاهای تبلیغی خود پاسخگو باشد، اضافه کرد: انتظار می‌رود سازمان‌های مردم‌نهاد نیز در خصوص بیلان کاری از مدیر پاسخ خواسته و نسبت به بررسی آن اقدام کنند.

امام‌جمعه اردبیل مجموعه‌های مردمی را حد واسط دولت و ملت دانست و گفت: حضور مردم هر کجا گسترده بوده امور بهبود یافته و هر کجا صرفاً بر عملکرد دولت تکیه شده موفقیت‌ها کافی نبوده است.

عاملی با تأکید به اینکه سازمان‌های مردم‌نهاد عملکرد مطلوبی در حوزه‌های مختلف استان دارند، اضافه کرد: با این وجود انتظار می‌رود در بخش فرهنگ، محیط‌زیست و کاهش آسیب‌های اجتماعی سازمان‌های مردم‌نهاد فعالیت خود را توسعه بخشند.

وی به ضرورت ترویج احسانات فرهنگی از طریق سازمان‌های مردم‌نهاد تأکید کرد و گفت: انتظار می‌رود سازمان‌های مردم‌نهاد دیده بان عملکرد مسئولان بوده و هرکجا ضرورت دارد نسبت به انحرافات تذکر دهند.

نماینده ولی‌فقیه در استان بررسی مشکلات و دغدغه‌های مردمی را دیگر مسئولیت سازمان‌های مردم‌نهاد دانست و افزود: علاوه بر این مجموعه‌های مردمی می‌توانند نسبت به بررسی زمینه‌های رشد و توسعه استان اقدام کنند.

عاملی به ضرورت ایجاد سازمان مردم‌نهاد مرکزی در اردبیل اشاره کرد و گفت: این سازمان می‌تواند در سیاست‌گذاری و ارزیابی تمامی سازمان‌های دیگر نقش‌آفرینی کند.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 1 =