نایب رییس شورای اسلامی شهرقدس:

انتخاب شهردار قدس بدون در نظر گرفتن منافع شخصی باشد

شناسهٔ خبر: 4057907 -
قدس- نایب رییس شورای اسلامی شهرقدس خواستار انتخاب شهردار قدس بدون در نظر گرفتن منافع شخصی شد.

داوود گرجی، در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت:خبرنگار ان در تعامل سازنده اخبار با کلیه ادارات به ویژه شهرداری که پایگاه عمران و سازندگی هستند و می توانند در این راستا بازوان قوی مدیریت باشند.

وی ادامه داد: خبرنگاران  با حضور و تعامل در کنار شورای اسلامی شهر و  شهردار، حلقه مفقوده مطالبات مردم و اجرای عمران و سازندگی را تکمیل و زنجیره تحرک و پویایی را به چرخش در می اورد.

نایب رییس شورای اسلامی شهرقدس افزود: در همین راستا ۱۷ پروژه عمرانی کوچک، متوسط و بزرگ همزمان با هفته دولت به بهره برداری می رسد.

 گرجی اظهار داشت: مجتمع تجاری بهشت فاطمه، مجتمع تجاری جنب زمین چمن کاووسیه، پایگاه اورژانس، مجتمع تجاری مشارکتی اطلس و ... از جمله این پروژه ها هستند.

وی سپس به انتخاب شهردار قدس اشاره کرد و افزود: شهردار عالی ترین مقام مدیریت شهری است و باید فردی که دارای توانایی بالای اجرایی است برای این سمت در نظر گرفته شود.

نایب رییس شورای اسلامی شهرقدس افزود: اکنون گزینه های زیادی برای این سمت مد نظر هستند که بررسی رزومه های آن ها در دستور کار قرار دارد و سعی تمام اعضا منتخب پنجمین دوره شورای شهر قدس انتخاب فردی کارآمد، بدون در نظر گرفتن منافع شخصی است.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
9 + 1 =