مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج:

کردستان نایب قهرمان مسابقات شنا دانش آموزان ایران شد

شناسهٔ خبر: 4058101 -
سنندج - مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج گفت:تیم ناحیه یک سنندج که به نمایندگی از استان کردستان در مسابقات شنا دانش آموزان ایران شرکت کرده بود مقام دوم تیمی این دوره از رقابت ها را کسب کرد.

سید فواد حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر، از درخشش تیم شنای ناحیه یک استان کردستان در مسابقات دانش آموزان ایران خبر داد و گفت: تیم شنای دانش آموزان ناحیه یک سنندج که به نمایندگی از استان کردستان در مسابقات شنا دانش آموزان ایران شرکت کرده بود توانست مقام دوم را کسب کند.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج اظهار داشت: تیم استان کردستان در این رقابت ها موفق به کسب دو نشان طلاو ۴ برنز شد و بر سکو دوم شنا دانش آموزان ایران ایستاد.

حسینی گفت: آرین خازه در دو ماده ۵۰ متر آزاد و ۵۰ متر پروانه در مقطع ابتدایی توانست دو مدال ارزشمند طلا و عنوان اول کشوری را از آن خود کند.

وی افزود: همچنین در دوره ابتدایی آکام طهماسبی در ماده ۵۰ متر قورباغه  و ۱۰۰ متر قورباغه مقام سوم را از آن خود کرد و پارسا بطی نیز در ماده ۵۰ متر آزاد مقام سوم کشوری را به دست آورد.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج عنوان کرد: آرین صلواتی در مقطع متوسطه اول توانست در ماده ۲۰۰ متر مختلط انفرادی و ماده ۵۰ متر پروانه عنوان سوم این دوره از رقابت ها را کسب کند.

حسینی افزود: همچنین در دوره ابتدایی آرین خازه، پارسا بطی، آکام طهماسبی و بهیاد بهمنی در ماده ۴ در ۵۰ متر مختلط تیمی مقام سوم و در ماده ۴ در ۵۰ متر آزاد تیمی نیز مقام دوم را به دست آوردند.

گفتنی است، مسابقات شنا دانش آموزان ایران از ۱۸ مرداد ماه به مدت چهار روز به میزبانی استان فارس برگزار شد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
8 + 4 =