رئیس انجمن هیئت های ورزشی مازندران:

المپیاد ورزش‌های ساحلی در ۱۷ رشته در بابلسر برگزار می شود

شناسهٔ خبر: 4058123 -
بابلسر- رئیس انجمن هیئت های ورزشی مازندران گفت: المپیاد ورزش‌های ساحلی در دو بخش ساحل و خشکی با ۱۷ رشته ورزشی در بابلسر برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سلیم بهرامی عصر یکشنبه در نشست برنامه ریزی المپیاد ورزش های ساحلی استان در رابطه با رشته‌های ورزشی اولین المپیاد ورش های ساحلی که در ۲۶ و ۲۷ مرداد ماه در شه بابلسر برگزار خواهد شد، گفت: در ابتدا ۱۲ رشته ورزشی برای این المپیاد پیشنهاد شد و با توجه به قابلیت‌های جغرافیایی بابلسر به ۱۷ رشته افزایش یافت.

وی گفت: اسفند ماه سال گذشته، در دیدار اولیه که برای انجام این المپیاد انجام شد و با توجه به سوابقی که شهر بابلسر در برخی ورزش های ساحلی داشت، در نظر گرفتیم که چه رشته هایی در این المپیاد حضور داشته باشند.

بهرامی از جمله رشته‌های مسابقه‌ای این المپیاد به پاراموتور، جت اسکی، اسکی روی آب، شنای آب‌های آزاد، موج سواری، والیبال ساحلی، فوتبال ساحلی، طناب‌کشی، ورزش ساحلی دارت، کشتی ساحلی و .. اشاره کرد.

وی افزود: ساحل ورزشی که برای این امر در نظر گرفته شد حدود ۲۵ هزار متر مربع و در دریا نیز حداکثر یک کیلومتر بوده که از این میزان ۳۰۰ متر برای حاشیه امنیت درنظر گرفته شده است.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 13 =