محسن هاشمی مطرح کرد:

مسائل تهران از دید آیت الله هاشمی غایب نبود/شهروندی مسئولیت پذیر

شناسهٔ خبر: 4062536 -
محسن هاشمی در مراسم تغییر نام رسمی بزرگراه نیایش به آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: اهتمام ویژه آیت الله به مسائل شهر تهران بسیار چشمگیر بود.

به گزارش خبرنگار مهر، محسن هاشمی در مراسم نامگذاری بزرگراه آیت الله هاشمی گفت: ایشان از سال٤٥ تا کنون در تهران بودند و بیش از ٥٠ سال بعنوان شهروند تهران زندگی می کردند.

وی افزود: امروز نام یک بزرگراه را به نام این شهروند مسئولیت پذیر می گذاریم چراکه می دانیم فعالیتهای مدیریتی زیادی داشتند و مسائل تهران از دید ایشان غایب نبود.

وی تاکید کرد: ایشان با بررسی دقیق مسائل شهر تاثیرات بسیاری هم در مدیریت شهری آن داشتند به عنوان مثال بحث مترو، فاضلاب ابهای سطحی و...از جمله این اقدامات بود.

منتخب مردم تهران در شورای شهر پنجم اضافه کرد: ایت الله هاشمی تا پایان عمر اهتمام جدی به آبادانی تهران و کشور داشتند و حضور چندمیلیونی در مراسم تشیع ایشان نشان از قدردانی مردم از خدمت گذار خود بود.

محسن هاشمی تاکید کرد: ز همه عزیزانی که امروز محفل ما را گرم کردند علی الخصوص سیدحسن خمینی، قالیباف و همچنین از کمیته نامگذاری شورای شهر چهارم و تمامی اعضای شورا که این پیشنهاد را مصوب کردند تشکر می کنم. این تغییر با دستور موکد قالیباف اجرایی شد.

ادامه دارد...

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 11 =