فرماندار شمیرانات در گفتگو با مهر:

عده ای در پی فضاسازی و تاثیر بر شورای شهر لواسان هستند

شناسهٔ خبر: 4062546 -
شمیرانات- فرماندار شمیرانات با رد ادعای ابطال انتخابات شورای شهر لواسان گفت: عده ای در پی فضاسازی و تاثیر بر این شورا هستند.

عزت الله خان محمدی، در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این که عده ای در شهرداری لواسان در اقدامی شیطنت آمیز ادعای ابطال انتخابات شورای شهرستان لواسان را مطرح کردند، اظهار داشت: اصلا چیزی به نام شورای شهرستان در لواسان نداریم و لواسان یک بخش است و قطعا نمی تواند شورای شهرستان داشته باشد.

وی ضمن رد برخی ادعاهای ابطال انتخابات شورای لواسان افزود: این کذب است و در آستانه تشکیل پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا برای دست یابی به اهداف خاص صورت می گیرد.

فرماندار شمیرانات با تاکید بر تایید انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاهای لواسانات ادامه داد: هیات نظارت استان تهران بر اجرای انتخابات لواسان به بهترین شکل اذعان داشته است و اعلام شده که لواسان بعد از تهران بهترین انتخابات در استان را داشته است.

خان محمدی افزود: متاسفانه عده ای در پی فضاسازی و تاثیر بر شورای شهر لواسان هستند.

وی افزود: فرمانداری شمیرانات به عنوان نماینده عالی دولت و برگزار کننده انتخابات، از افرادی که با انتشار این مطالب کذب سعی در تشویش افکار عمومی دارند، شکایت کرده و این اقدام را از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد کرد.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
7 + 6 =