بازدید سرزده دادستان کرمانشاه از کلانتری‌ها

کرمانشاه- دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه از کلانتری‌های سطح شهر بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر محمد حسین صادقی دادستان عمومی و انقلاب مرکز کرمانشاه امروز سه شنبه به اتفاق چند تن از معاونینشان بدون اطلاع قبلی از کلانتری ۱۶ سعدی بازدید کردند. 

دکتر محمد حسین صادقی طی سرکشی از قسمت های مختلف کلانتری ۱۶ سعدی به ویژه بازداشتگاه و صحبت با مراجعین گفت: زحمات و خدمات ضابطین در ارائه خدمت بی وقفه به مردم شریف قابل تقدیر است. باید تلاش شود که مراجعین از حقوق و تکالیف خود بعنوان شاکی، متهم، شاهد و ... دقیقا مطلع شوند و اطلاع رسانی در این خصوص در واحدهای انتظامی ضروری است بعلاوه مدت توقف و رفت و آمدهای مراجعین به حداقل ممکن محدود شود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز کرمانشاه افزود: باید با جدیت و اهتمام عرصه را بر متخلفین قانون شکن و افراد هنجارگریز تنگ نمود، نباید اجازه داد این افراد احساس امنیت خاطر و آسودگی کنند و باید بدانند که پلیس همواره بر اقدامات آنها اشرافیت دارد.

مدعی العموم افزود: یکی از مکان هایی که سرقت خودرو بیشتر  صورت می‌گیرد، اطراف مراکز درمانی و بیمارستان هاست، پوشش های نظامی خود را در این مناطق گسترش دهید و از ظرفیت بیمارستان ها جهت نصب دوربین های مدار بسته استفاده شود.

 وی بر پاکسازی مناطق و محلات آلوده و مکان های تجمیع معتادین، برخورد با عرضه کنندگان مواد مخدر و تأمین امنیت مورد انتظار در مناطق حاشیه نشین تاکید نمود. 

در پایان دادستان عمومی و انقلاب مرکز کرمانشاه مقرر نمود: کلانتری ۱۶ سعدی در اسرع وقت گزارش جامع و تحلیلی از سیاهه جرائم  ارتکابی در حوزه استحفاظی خود را به صورت مقایسه ای با سال گذشته و پراکنش جغرافیایی آن و تبیین بسترهای وقوع و شکل‌گیری جرائم و برنامه‌های راهبردی سال جاری برای رصد مجرمین حرفه ای، نا امنی سازی محیطی برای بزهکاران و ارتقاء امنیت و افزایش رضایتمندی و تقلیل آمار جرائم ارتکابی را به دادستانی ارائه نماید.

کد خبر 4073297

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 3 =