مسابقات دوجانبه شنا با معرفی نفرات برتر در اراک پایان یافت

اراک- مسابقات دو جانبه شنای استان مرکزی و بروجرد، در چهار رده سنی با شناخت تیم ها و نفرات برتر در اراک پایان یافت.

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات دوجانبه شنای باشگاه های استان مرکزی و بروجرد با شرکت ۱۱۰ شناگر در چهار رده سنی و در هشت ماده روز جمعه در مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک برگزار شد.

در پایان در ماده ۵۰متر پروانه رده سنی۱۲-۱۱سال، صالح نادری از اتحاد اراک، رده سنی ۱۴-۱۳ سال آرمان حیدری از شهدای پنجم مرداد اراک، رده سنی ۱۷-۱۵سال سپهر حیدری از شهدای پنجم مرداد اراک و در رده سنی بزرگسالان حسین محمدطالبی از شهدای پنجم مرداد اراک مقام های اول را کسب کردند.

در ماده ۵۰ متر کرال هم در رده سنی ۱۲-۱۱ سال صالح نادری از اتحاد اراک، رده سنی ۱۴-۱۳سال علی جعفری از شهدای  پنجم مرداد اراک، رده سنی۱۷-۱۵ سال حسین رئوفی از اتحاد اراک و در رده سنی بزرگسالان آرمین نخجوان، عناوین نخست را کسب کردند.

براساس این گزارش در ماده ۵۰متر آزاد، در رده سنی ۱۲-۱۱سال محمد صالحی، در رده سنی ۱۴-۱۳سال امیررضا نوروزی، در رده سنی ۱۷-۱۵سال سپهر حیدری هر سه از شهدای پنجم مرداد اراک و در رده سنی بزرگسالان مهدی فراهانی از اتحاد مقام های اول به دست آوردند.

در ماده ۵۰متر شنای قورباغه در رده سنی ۱۲-۱۱سال محمدصالح عباسی از شهدای پنجم مرداد اراک، رده سنی ۱۴-۱۳سال ماهان پارسا از بروجرد، در رده سنی ۱۷-۱۵سال علی میرزایی و در رده بزرگسالان مهدی فراهانی هر دو از اتحاد اراک مقام های نخست را به خود اختصاص دادند.

همچنین در ماده ۱۰۰متر شنای پروانه هم در رده سنی ۱۲-۱۱سال محمدمهدی دوخایی، در رده سنی ۱۴-۱۳سال علی جعفری هر دو از شهدای پنجم مرداد اراک، در رده سنی ۱۷-۱۵سال حسین رئوفی از اتحاد و در رده سنی بزرگسالان حسین محمدطالبی از شهدای پنجم مرداد اراک عناوین نخست را به خود اختصاص دادند.

به گزارش خبرنگار مهر، در ماده ۱۰۰متر کرال پشت هم در رده سنی ۱۲-۱۱سال صالح نادری از اتحاد اراک، در رده سنی ۱۴-۱۳سال امیررضا نوروزی از شهدای پنجم مرداد، در رده سنی ۱۷-۱۵سال حسین رئوفی از اتحاد و در رده سنی بزرگسالان ابوالفضل نعیمی از اتحاد به ترتیب مقام های اول را کسب کردند.

در ماده ۱۰۰ متر شنای قورباغه نیز در رده سنی ۱۲-۱۱سال محمدصالح عباسی و اشکان یعقوبی هر دو از شهدای پنجم مرداد اراک، در رده سنی ۱۷-۱۵سال علی میرزایی و در رده سنی بزرگسالان مهدی فراهانی هر دو از اتحاد مقاوم های اول را به خود اختصاص دادند.

در رده بندی تیمی هم تیم شنای بروجرد مقام نخست را کسب کرد، شهدای پنجم مرداد اراک نایب قهرمان شد و اتحاد اراک به مقام سوم دست یافت.

گفتنی است بیست داور قضاوت این مسابقات را برعهده داشتند.

کد خبر 4075681

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 8 =