بنیاد «مازندران پژوهشی انوشه» در بابل آغاز به کار کرد

شناسهٔ خبر: 4085174 -
بابل - بنیاد مازندران پژوهشی انوشه با مجوز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در بابل آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدتقی عباسپور قمی فرماندار ویژه بابل ظهر سه شنبه در نشست با خبرنگاران با اشاره به آغاز فعالیت رسمی بنیاد مازندران پژوهشی اظهار داشت: بابل دارای افراد فرهیخته است و می طلبید که این کار به صورت منسجم و منظم اجرا شود وآغازرسمی فعالیت این بنیاد در  روز پنج شنبه ٢٣ شهریور ساعت ١٧ در سالن سینما هنر و تجربه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بابل خواهد بود.

عباسپور قمی بیان داشت: این  بنیاد در قالب موسسه فرهنگی و هنری، مجوز دریافت کرده و در نظر دارد تا با بهره مندی از تجربیات ارزشمند استاد انوشه و نیز پژوهشگران و نویسندگان مازندران نسبت به تحقیق و پژوهش ابعاد مختلف فرهنگی و اجتماعی مازندران و نیز برپایی کارگاههای تخصصی مازندران پژوهی اقدام کند.

وی ادامه داد: این برنامه با همکاری دفتر امام جمعه بابل، فرمانداری ویژه شهرستان بابل، شهرداری و شورای اسلامی شهر بابل، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، اداره کل صنایع دستی و میراث فرهنگی و گردشگری مازندران و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بابل برگزار خواهد شد.

فرماندار بابل افزود: دانشنامه بنیادترین مسئله برای هر جامعه است که باید توسط افراد متخصص صورت گیرد واطلاعات با ارائه منابع باید درج گردد و این کار دارای برکات عظیمی است.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 0 =