رئیس دانشگاه علم و فناوری مازندران:

چهل و دومین مسابقات دانشجویی ریاضی کشور در بهشهر برگزار می شود

شناسهٔ خبر: 4085866 -
بهشهر- رئیس دانشگاه علم و فناوری مازندران گفت: میزبانی چهل و دومین دوره مسابقات دانشجویی ریاضی کشور در دانشگاه علم و فناوری توسط انجمن ریاضی ایران مورد تصویب قرار گرفت.

حمید محمدزاده در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه مسابقات دانشجویی ریاضی کشور در تیر ماه سال ۹۷ در دانشگاه علم و فناوری مازندران در شهرستان بهشهر برگزار می شود افزود: با حضور در اختتامیه چهل و یکمین دوره مسابقات در شهرکرد، به صورت رسمی میزبانی سال آینده این مسابقات را در  تیر ماه ۹۷ به عهده گرفته و از تمام دانشگاه ها و دانشجویان برای شرکت در این مسابقات در دانشگاه علم و فناوری مازندران دعوت به عمل آمد.

وی اظهار کرد: شهرستان بهشهر همواره به عنوان شهر علم و فقاهت شناخته شده و رشته  ریاضی نیز در این دانشگاه بیش از ربع قرن تدریس و تحصیل شده است.

این مسئول ادامه داد: این دانشگاه با اعضای هیات علمی با تجربه و همچنین دانشجویان فعال، با افتخار این میزبانی را به عهده می گیرد و تمام سعی و تلاش خود را در انجام هرچه بهتر این مسابقات به کار خواهد گرفت.

محمدزاده افزود: امیدواریم تمام اساتید داخل و خارج از کشور در رشته ریاضی و ارگان ها و نهادهای شهرستانی و استانی برای هر چه بهتر برگزار کردن این مسابقات کمک کار ما بوده و مساعدت مادی و معنوی خود را از ما دریع نکنند.

وی گفت: حدود ۵۰ تیم دانشجویی با شرکت حدود ۴۰۰ دانشجو، ۱۰۰ همراه و عضو هیات علمی دانشگاه معتبر کشور، میهمان چهل و دومین مسابقات دانشجویی ریاضی کشور در دانشگاه علم و فناوری مازندران در سال آینده خواهند بود.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
8 + 6 =