معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران:

جشنواره « دل سو» در استان مازندران برگزار می شود

شناسهٔ خبر: 4086624 -
ساری - معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران گفت: جشنواره استانی « دل سو» با هدف ارائه محتوای غنی و شناسایی نیروهای صاحب نظر در استان برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر علیرضا یونسی عصر چهارشنبه در جلسه ای که به منظور انجام هماهنگی های لازم در خصوص برگزاری جشنواره استانی دل سو برگزار شد، با اشاره به ضرروت شناخت صحیح و دقیق آسیب های اجتماعی و ارایه راهکارهای موثر مقابله با آن، گفت: در این راستا باید آسیب های اجتماعی را اولویت بندی و برای کاهش آسیب های آن راهبردهای موثر ارایه نماییم.

یونسی با بیان این که پدیده طلاق از جمله اولویت های آسیب های اجتماعی در استان است، یاد آور شد: برای کاهش آسیب اجتماعی طلاق باید روی برنامه های تحکیم خانواده بیشتر کار شود.

معاون استاندار، استفاده از زبان هنر، ادبیات، رسانه و برگزاری برنامه های فرهنگی را راهبردی موثر در این راستا ارزیابی نمود و بیان داشت: یکی از چالش های پیش رو در اجرای برنامه های تحکیم بنیان خانواده فقدان محتواهای غنی است که استفاده از شیوه های خلاقانه موصوف بسیار اثر گذار است.

یونسی با بیان این که جشنواره استانی دل سو با هدف ارایه محتوای غنی و شناسایی نیروهای های صاحب نظر برای ارایه ایده های خلاقانه و موثر در راستای تحکیم بنیان خانواده در استان برگزار می شود، گفت: این جشنواره در 8 رشته کاریکاتور، دل نوشته، شعر، نقاشی، عکس، تصویر سازی، نامه ای به پدر و مادرم و مقاله برگزار می شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، با اعلام این که فراخوان آثار این جشنواره از 15 مهر آغاز می شود، ابراز داشت: 8 دستگاه اجرایی بطور مستقل هر یک از رشته های جشنواره را برگزار می نمایند.

 یونسی با اشاره به این که مقرر شد تا در 8 شهرستان اختتامیه مستقل از سوی دستگاه های مجری برگزار شود، تصریح کرد: مراسم اختتامیه نهایی 27 اسفند ماه 96 با حضور شخصیت ها کشوری در مرکز استان برگزار می شود.

وی گفت: جشنواره استانی دل سو با هدف ارایه محتوای غنی و شناسایی نیروهای های صاحب نظر برای ارایه ایده های خلاقانه و موثر در راستای تحکیم بنیان خانواده به منظور کاهش آسیب های اجتماعی طلاق در مازندران برگزار می شود.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
5 + 1 =