فرماندار پیشوا:

ظرفیت های علمی و آموزشی پیشوا مورد توجه قرار گیرد

شناسهٔ خبر: 4086888 -
پیشوا- فرماندار پیشوا گفت: ظرفیت های علمی و آموزشی پیشوا مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدکرم محمدی صبح پنج شنبه در دیدار با رئیس دانشگاه پردیس زینبیه که در محل فرمانداری پیشوا برگزار شد، بیان داشت: دانشگاه ، ظرفیت بی نظیری برای تامین و توانمندسازی معلمان و نیروی انسانی دستگاه تعلیم و تربیت است.

وی گفت:  عمده ترین مسئله ای که باعث رشد و توسعه اقتصادی می شود، ارائه آموزش های صحیح و توجه به کیفیت نیروی انسانی است و دانشگاه با آموزش نیروهای توانمند، نقش موثری را در پیشبرد اهداف آموزش و پرورش و توسعه کشور بر عهده دارد و لازم است ظرفیت های علمی و آموزشی پیشوا مورد توجه قرار گیرد.

نماینده دولت در پیشوا اظهار کرد: این شهرستان با داشتن دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور، مرکز علمی کاربردی، دانشگاه پردیس زینبیه و دو حوزه علمیه خواهران و برادران نقش اثرگذاری را در پرورش و تربیت نیروی انسانی کارآمد و متخصص عهده دار است.

فرماندار پیشوا در پایان نسبت به پیگیری و رفع مسائل و مشکلات موجود بر سر راه دانشگاه پردیس زینبیه تاکید کرد.

بر اساس این گزارش، فاطمه ممیزی رئیس دانشگاه پردیس زینبیه به همراه هوشمند هداوند معاون و سیدمصطفی طباطبایی از اساتید این دانشگاه صبح امروز با فرماندار شهرستان دیدار داشت و کمبود فضاهای آموزشی را یکی از اصلی ترین دغدغه های پیش روی دانشگاه پردیس زینبیه عنوان کرد.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 2 =