مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان:

۲۵ تخت به ظرفیت بیمارستان امید ابهر اضافه می شود

شناسهٔ خبر: 4086906 -
زنجان-مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان به افزایش تخت های بیمارستانی درمراکز تامین اجتماعی استان زنجان اشاره کرد و گفت: طی سالجاری ۲۵ تخت به تخت های بیمارستان امید ابهر اضافه می شود.

علی محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: درمانگاه شفای ابهر  در منطقه محرومی واقع شده است و تک شیفعت و غیر تخصصی بوده و با رایزنی ها و مدیریت انجام شده  مجوز دو شیفته شدن و تخصصی بودن این درمانگاه اخذ شده  تا خدمات درمانی به مردم تسریع شود. 

وی اظهار کرد: در بیمارستان امید ابهر فضای درمانی محدودی داریم و در این میان احداث پلی کلینک ابهردر دستور کار بوده و طی ماه گذشته مجوز صادر شده  و امسال کلنگ این پلی کلینیک زده می شود.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان به افزایش تخت های بیمارستانی درمراکز تامین اجتماعی استان زنجان اشاره کرد و یاد آورشد: طی سالجاری ۲۵ تخت به تخت های بیمارستان امید ابهر اضافه می شود. 

محمدی تاکید کرد:  ۵۳۰ هزار نفر از جمعیت استان زنجان تحت پوشش بیمه تامین‌اجتماعی هستند و در حال حاضر پنج مرکز درمانی در شهرهای زنجان، ابهر، خرم‌دره و قیدار، همچنین بیمارستان‌های امید ابهر و امام حسین (ع) با ۲۲۰ تختخواب به بیماران خدمت‌رسانی می‌کنند.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان یاد آورشد: در حال‌حاضر بیمه‌شدگان تامین اجتماعی به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم از این سازمان خدمات دریافت می‌کنند و  خدمات درمانی در این سازمان به دو صورت درمان مستقیم و غیرمستقیم است که در درمان مستقیم، غیر از بیمه‌شدگان، عموم افراد که بیمه نیستند می‌توانند از خدمات این حوزه درمانی استفاده کنند.

محمدی گفت: در مراکز درمانی تامین اجتماعی جراحی، دندانپزشکی، ارتوپدی و ماما وجود دارد و طرح تکریم سالمندان به خوبی اجرا می شود. 

مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان تصریح کرد: همه اعمال جراحی و خدمات درمانی در مراکز تحت پوشش تامین اجتماعی برای بیمه‌شدگان سازمان به‌صورت رایگان انجام می‌گیرد و  در مراکز درمانی تامین اجتماعی جراحی، دندانپزشکی، ارتوپدی و ماما وجود دارد.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
6 + 6 =