مدیر کل تعزیرات حکومتی استان زنجان خبر داد:

کشف پنج دستگاه موتور سیکلت قاچاق در استان زنجان

شناسهٔ خبر: 4086921 -
زنجان- مدیر کل تعزیرات حکومتی استان زنجان از کشف پنج دستگاه موتور سیکلت قاچاق در استان زنجان خبر داد و گفت: برای اولین بار در استان زنجان موتور سیکلت قاچاق توسط پلیس کشف و ضبط شده است.

به گزارش خبرنگار مهر،مرتضی ممیزی ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران، از کشف ۵ دستگاه موتور سیکلت قاچاق در استان زنجان خبر داد و گفت: برای اولین بار در استان زنجان موتور سیکلت قاچاق توسط پلیس کشف و ضبط شده است. 

وی اظهار کرد: این قاچاق مهمترین پرونده قاچاق در تعزیرات حکومتی است و ارزش ریالی این پرونده قاچاق ۳۰۰ میلیون ریال است. 

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان زنجان گفت: همچنین از یک دستگاه خودرو سواری در شهرستان ابهر مقادیر زیادی پوشاک به ارزش ریالی ۲۲۶ میلیون ریال کشف و پرونده مختومه شده است. 

ممیزی تصریح کرد: همچنین از یک خودرو سواری در زنجان ۴۰ هزاز نخ سیگارکشف و ارزش ریالی این میزان کالای قاچاق ۱۳۵ میلیون ریال بوده است. 

ممیزی تاکید کرد: وظیفه ذاتی تعزیرات حکومتی رسیدگی به تخلفات اقتصادی در جامعه است و این اداره در سه حوزه وظایف خود را انجام می دهد.

وی رسیدگی به تخلفات اعم از گران فروشی، کم فروشی، احتکار، عرضه خارج از شبکه و رعایت نکردن قوانین نظام صنفی و اجحافی که از سوی برخی صنوف در حق مصرف کنندگان انجام می شود را از جمله وظایف این اداره اعلام کردو افزود: این سازمان با متخلفین برخورد جدی می کند. 

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان زنجان با بیان اینکه تعزیرات حکومتی صلاحیت رسیدگی به تخلفات اشخاص حقوقی و حقیقی را دارد، گفت: بر اساس ماده ۱۸ قانون، تعزیرات حکومتی صلاحیت رسیدگی و اعمال مجازات را دارد.

ممیزی ابراز کرد: این سازمان در راستای تامین امنیت بازار و آرامش و رفاه مردم نظارت و بازرسی لازم از واحدهای صنفی را دارد.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
1 + 1 =