استاندار سمنان:

جشن عاطفه ها نیاز ۲۰۰۰دانش آموز سمنانی را برطرف می کند

شناسهٔ خبر: 4086929 -
سمنان - استاندار سمنان با بیان اینکه حضور در جشن عاطفه ها یک وظیفه همگانی برای کمک به همنوعان است، گفت: این مراسم نیاز دو هزار دانش آموز نیازمند استان را برطرف می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا خباز صبح پنج شنبه با حضور در پایگاه جمع آوری هدایای جشن عاطفه ها در سمنان، ضمن تاکید بر ضرورت کمک به همنوعان، بیان کرد: رفع نیاز دانش آموزان در ابتدای سال تحصیلی جدید یک نوع نوع دوستی شیرین را به همراه دارد که می تواند حس عواطف انسان را تهییج کند.

وی افزود: کمک به همنوع باعث می شود تا بسیاری دانش آموزان که وضعیت مالی چندان مناسبی ندارند بتوانند از امکان تحصیل و مایحتاج آن بهره مند شده و شاهد رشد و شکوفایی استعداد آنها باشیم.

استاندار سمنان گفت: انسان نیاز روحی خودش را می تواند با نوع دوستی برطرف کنند و در اصل انسان هایی که اهل نیکوکار هستند چهره هایی بشاش و خندان دارند و این نشان از رضایت درونی دارد.

خباز تاکید کرد: حضور در جشن عاطفه ها همچنین می تواند انگیزه ای برای عموم مردم باشد که در کنار خرید مایحتاج فرزندانشان برای ابتدای مهرماه، نیم نگاهی نیز به فرزندان این جامعه داشته باشند که با فقر دست و پنجه نرم می کنند.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
9 + 6 =