نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس:

وضعیت آسفالت راه‌های روستایی خلخال مطلوب نیست

شناسهٔ خبر: 4087054 -
خلخال- نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت آسفالت راه‌های روستایی شهرستان خلخال مطلوب نیست.

به گزارش خبرنگار مهر، بشیر خالقی ظهر پنج‌شنبه در حاشیه بازدید وزیر راه و شهرسازی از دو محور خلخال- فیروزآباد و خلخال- اسالم تصریح کرد: متأسفانه در آسفالت راه‌های روستایی وضعیت به مراتب کمتر از میانگین کشوری داریم.

وی افزود: انتظار می‌رود با هدف ممانعت از مهاجرت به وضعیت راه‌های خلخال و کوثر رسیدگی شده و این دو شهرستان در اولویت وزارت راه و شهرسازی قرار گیرد.

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پروژه‌های نیمه‌تمام راه در خلخال افزود: به عنوان مثال‌محور خلخال- پونل بیش از ۶۰ سال است آغاز شده اما به دلیل ایرادات افتتاح نمی‌شود.

خالقی تأکید کرد: با بارش زمستانی عملاً تردد از این محور امکان‌پذیر نبوده و متأسفانه با وجود گله‌مندی شهروندان همچنان خلخال- پونل از نواقصی برخوردار است.

وی به ضرورت اجرای ۱۰ کیلومتر از این محور تأکید کرد و گفت: با اجرای این محور ارتباط خلخال و گیلان تکمیل شده و این شهرستان از بن‌بست ارتباطی خارج می‌شود.

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی همچنین خواستار تکمیل جاده خلخال- اسالم شد و گفت: تبدیل این جاده فرعی به جاده اصلی منجر به توسعه گردشگری شهرستان خلخال خواهد شد.

خالقی همچنین با اشاره به بهره‌برداری از جاده خلخال- فیروزآباد در ۲۷ کیلومتر ادامه داد: انتظار می‌رود اعتبار ملی مورد نیاز برای بخشی از جاده که کنارگذر خلخال است تأمین شود.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
8 + 9 =