مدیرکل کمیته امداد امام خمینی کردستان:

شناسایی۷هزاردانش آموزنیازمند/جمع آوری ۱.۵ میلیاردتومان کمک مردمی

شناسهٔ خبر: 4087077 -
سنندج- مدیرکل کمیته امدادکردستان با بیان اینکه ۷هزار دانش آموز نیازمند در سطح استان وجود دارد، گفت: پیش بینی می شود امسال یک میلیارد و۵۰۰ میلیون تومان کمک مردمی در جشن عاطفه ها جمع آوری شود.

به گزارش خبرنگارمهر، محمد رسول شیخی زاده امروز پنج شنبه درحاشیه مراسم جشن عاطفه ها در جمع خبرنگاران استان در سنندج با اشاره به اینکه این جشن در سه مرحله برگزار می شود، گفت: مرحله نخست آن امروز با استقرار پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی اعم از نقدی و غیرنقدی در سطح تمامی شهرستان های استان آغاز شده است.

وی عنوان کرد: بعد از جمع آوری کمک های مردمی با همکاری وکمک اداره کل آموزش و پرورش استان آن را میان دانش آموزان بی بضاعت توزیع می کنیم.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته یک میلیاردو ۲۰۰ میلون تومان در جشن عاطفه ها جمع آوری شد، بیان کرد: امسال پیش بینی می کنیم یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان دراین جشن کمک مردمی جمع آوری کنیم.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی کردستان با اشاره ادامه برگزاری جشن عاطفه ها ادامه داد: مرحله دوم جشن عاطفه ها فردا در یکصد مسجد مناطق شهری و روستایی آغاز می شود.

شیخی زاده بیان کرد: مرحله سوم هم اوایل مهرماه در هزار مدرسه سطح استان با همکاری و مشارکت دانش آموزان و آموزش و پرورش برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه ادارات کمیته امداد سطح شهرستان های استان هم آمادگی دریافت کمک های مردمی را دارند، اضافه کرد: بیش از هفت هزار دانش آموز نیازمند در سطح استان داریم.

وی ادامه داد: علاوه بر استان موسسات خیریه ای هم چون موسسه حضرت رقیه در تهران تاکنون ۲ هزار و ۵۰۰ بسته تحصیلی به استان ارسال کردند و در بین شهرستان ها توزیع شد.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
9 + 1 =