حواشی بازی سپیدرود – صنعت نفت آبادان؛

اعتراض تماشاگران به مسئولان سپیدرود/نیمه اول طوفانی شروع شد

شناسهٔ خبر: 4087267 -
رشت-بازی هفته ششم لیگ برتر میان تیم های سپیدرود و صنعت نفت با اعتراض شدید هواداران سپیدرود به مسئولان این تیم پیش از بازی آغاز و با شروع طوفانی تیم گیلانی ادامه یافت.

به گزارش خبرنگار مهر، بعدازظهر پنج شنبه در ادامه مسابقات فوتبال لیگ برتر جام «خلیج فارس» تیم فوتبال سپیدرود رشت از از ساعت ۱۸:۴۵ هفته ششم این رقابت در ورزشگاه شهید عضدی رشت میزبان صنعت نفت آبادان است.

در این مسابقه تیم فوتبال سپیدرود رشت با ترکیب سید محمد حسینی، امید سام کن، میثم تهی دست، احمد آهی، مهرداد جماعتی، حسین ابراهیمی، حسین کعبی، علی دهقان، میثم فردوسی، میلاد قربانزاده، پویا نزهتی و به سرمربیگری علی نظرمحمدی وارد میدان شد.

در تیم صنعت نفت آبادان نیز امروز داوود نوشی صوفیانی، علی عبدالله زاده، مگنو باتیستا داسیلوا، مرتضی اسدی، سزار دوسناتوس، کرار جاسم محمد، محسن حمیدی، محمد شادکام، لوسیانو پریرا مندس، مسعود ابراهیم زاده،  محمد امین درویشی با هدایت فراز کمالوند وارد میدان شدند.

از مهم ترین حواشی قبل از شروع دیدار عده ای هواداران تیم سپیدرود رشت با شعارهای «مسئولین بی غیرت، هوادرا با غیرت» اعتراض خود را نسبت به مسئولان این تیم نشان دادند.

همچنین دیدار یک دقیقه زودتر از موعد مقرر و راس ساعت ۱۸:۴۴ شروع شد که در دقیقه سوم  بازی اولین کرنر برای یاران صنعت نفت آبادان بدست آمد که با دفاع سرخ پوش همراه بود.

در دقیقه ۶ این دیدار روی فرار «پویا نزهتی درموقعیتی تک به تک با «داوود نوشی صوفیانی» دروازه بان صنعت نفت بر روی مهاجم تیم فوتبال سپیدرود خطای پنالتی رخ داد که با کارت زرد داور نیز همراه بود.

دقیقه ۷ بازی بود که «حسین ابراهیمی» پشت ضربه پنالتی قرار گرفته و با یک ضربه دقیق پنالتی خود را به کنج دروازه تیم صنعت نفت آبادان چسباندو بازی را یک بر صفر به نفع تیم سپیدرود کرد.

دقیقه ۱۵  بازی در حالی که یاران صنعت نفت آبادان برای جبران گل خورده جلو کشیده بودند بر روی ارسال «حسین ابراهیمی»، «پویا نزهتی» با کنترلی زیبا و شوت خود موفق شد دروازه آبادانی ها را برای بار دوم  باز و دومین گل تیم سپیدرود را وارد دورازه حریف کند.

در دقیقه ۲۱ بازی «محمد امین درویشی» بازیکن تیم صنعت نفت آبادان به محوطه سپیدورد رشت نفوذ کرد که این حرکت با دخالت مدافعان تیم سپیدرود به بیرون زده و تنها یک ضربه کرنر نصیب تیم آبادانی شد که در ادامه ضربه کرنر نیز ثمری نداشت

دقیقه ۲۹ با نفوذ «جاسم کرار» هافبک آبادانی ها همراه شد که خطای «امید سامکن» مدافع تیم فوتبال سپیدرود بر روی این بازیکن  از سوی داور بنیادی فر داور دیدار یک ضربه پنالتی به سود آبادانی ها گرفته شد.

در دقیقه ۳۰ بازی واکنش خوب «سید محمد حسینی» دروازه بان سپیدرو مانع از گل شدن ضربه پنالتی «جاسم کرار» تداوم نتیجه  دو  بر صفر به سود سپیدرودی ها شد.
کارت زرد دوم بازی در دقیقه ۳۱ و در پی خطای «لوسیانو پریرا» بر روی بازیکن تیم فوتبال سپیدرود از جیب داور مسابقه بیرون آمد.

در دقیقه ۳۹ شوت سر ضرب و محکم «لوسیانو پریرا» با دفاع زیبای «حسینی» سنگربان سپیدودی ها همراه شد.
دقیقه ۴۲ این بازی «علی دهقان» هافبک تیم فوتبال سپیدرود با حرکت بدن توپ را از دست «سزار دوسانتوس»  بیرون کشید که از سوی داور خطا تشخیص و با کارت زرد داور جریمه شد.

در پایان ۴۵ دقیقه اول این بازی داور با احتساب وقت های تلف شده دو دقیقه وقت اضافه برای نیمه اول این دیدار در نظر گرفت.
گفتنی است یاران صنعت نفت آبادان از تلاش های خود نتیجه ای نگرفته و بازی در پایان وقت های اضافه نیمه اول با همان نتیجه دو برصفر به سود سپیدرود تمام شد.

در شروع نیمه دوم بازیکنان صنعت نفت آبادان برای جبران نتیجه با تمام توان حملات خود را بر روی دروازه سپیدود ترتیب دادند و موفق شدند چندین خطا در میانه میدان به سود خود از میزبان بگیرند.

در دقیقه ۵۰ ضربه ایستگاهی به دست آمده برای زرد پوشان آبادانی با ضربه مستقیم پریرا مهاجم شماره ۲۹ این تیم همراه بود که با دفاع سپیدرودی ها راه به جایی نبرد.

در دقیقه ۵۳ ارسال ضربه آزاد "جاسم کرار" هافبک صنعت نفت با دخالت موثر "احمد آهی "مدافع سپیدرودی ها راهی کرنر شد.

دقیقه ۵۴ بازی ضربه کرنر کرار برای یاران صنعت نفت با شوت محکم محمد شادکام به سوی دروازه قرمز پوشان روانه شد که حسین کعبی بابیک حرکت جسورانه مانع ورود توپ به دروازه سپیدرود شد.

دقیقه ۶۴ بازی در حالی با دو گل سپیدرود به صنعت نفت پیگیر. شد که دوباره عده ای از هواداران تیم شمالی با شعار "مسئولین بی غیرت " اعتراض خود را به وضعیت حاکم بر سپیدرود نشان دادند.

در دقیقه ۶۵ خطای «حسین کعبی» کاپیتان سپیدرود بر روی مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با کارت زرد از سوی داور جریمه شد.

نخستین تعویض تیم فوتبال سپیدرودرست در دقیقه ۷۰  با وارد شدن «میعاد یزدانی» به جای «علی دهقان»  به میدان، انجام شد.
در دقیقه ۷۲ تعویض دوم «نظرمحمدی» برای تیم سپیدرود با جایگزینی «شهاب کرمی» به جای «حسین ابراهیمی» وارد زمین همراه بود.  

دقیقه ۷۴ این دیدار نیز سپیدرود با  خطای «مسعود ابراهیم زاده» مدافع چپ صنعت نفت صاحب ضربه آزادی شد که با بی تفاوتی مهاجمان به هدر رفت.

در دقیقه ۷۶ ارسال مستقیم یاران صنعت با درگیری هوایی دروازه بان سپیدرود و مهاجم زردپوشان همراه شد، که به نفع حسینی خاتمه یافت.

 گفتنی است یکی از حواشی این دیدار حضور حدود ۵۰ هواردار تیم فوبتال صنعت نفت در ورزشگاه شهید عضدی رشت بود.

در دقیقه ۸۶ سپیدرودی ها سومین تعویض خود را با ورود «محمد رضا الماسخاله» به جای «میلاد قربان زاده» انجام شد که این درحالی است که صنعت نفتی ها تاکنون جز تعویض بین دو نیمه خود که  طی آن «نیک نفس» به جای «درویشی»  وارد میدان شده تعویض دیگری انجام نداده است.  

دقیقه ۸۹ خیمه سنگین بازیکنان صنعت نفت در زمین سپیدرودی ها برای زدن گل با دفاع سخت سرخ پوشان مواجه شد که در صحنه حساس شوت ریباند و پرقدرت «محسن حمیدی» بازیکن نفتی ها با دفع «حسینی» سنگران رشتی ها همراه شد.

داور این دیدار برای نیمه دوم بازی ۴ دقیقه وقت اضافه در نظر گرفت.

در دقیقه ۹۲ «پویا نزهتی» مهاجم سپیدرودی ها با خطای خود روی مدافع نفتی ها کارت زردی دیگر را از داور میدان دریافت کرد.

در پایان تلاش بازیکنان صنعت نفت آبادان راه به جایی نبرد و سپیدرود رشت موفق شد با نتیجه ۲ بر صفر میهمان خود را شکست و با هفت امتیاز فعلا از ناحیه بحرانی جدول خارج شود.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
1 + 7 =