امام جمعه قزوین ۴۰ میلیون ریال به جشن عاطفه ها اهدا کرد

شناسهٔ خبر: 4087278 -
قزوین- همزمان با برگزاری جشن عاطفه ها نماینده ولی فقیه و. امام جمعه قزوین با حضور در پایگاه مرکزی کمیته امداد مبلغ ۴۰ میلیون ریال کمک نقدی خود را به دانش آموزان بی بضاعت اهدا کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله عبدالکریم عابدینی عصر پنجشنبه با حضور در پایگاه کمیته امداد امام خمینی در میدان آزادی قزوین در جشن عاطفه ها مشارکت کرد.

آیت الله عابدینی در این پایگاه به خبرنگار مهر اظهارداشت: جشن عاطفه ها از نگاه انسانی و دینی اهمیت زیادی دارد و بیانگر اوج احساسات و عواطف انسانهایی است که شادی و خوشی های خود را با دیگران تقسیم می کنند.

امام جمعه قزوین تصریح کرد:جشن عاطفه ها مخصوص انسان است واز انس و الفت نشات می گیرد و توام با عطوفت، مهربانی، محبت و ایثار است و امروز باید گفت همه ما نظاره گر جشن انسانیت و ایثار هستیم.

آیت الله عابدینی یادآورشد: در شرایطی که جهان کنونی با خشونت و قساوت بدنبال پایمال کردن حقوق انسانهای مظلوم است و مردم میانمار در فلاکت و بدبختی از سوی حکام جنایتکار آواره و درمانده شده و به خاک و خون کشیده می شوند برپایی جشن های عاطفی و کمک به نیازمندان اهمیت ویژه ای دارد.

وی گفت: انسانهای با وجدان و دین دار هرگز نمی توانند در برابر فقر و نداری هم نوعان خود بی تفاوت باشند و در شرایطی که خود در سر سفره های رنگین نشسته اند و یا فرزندانشان را با وسایل تحصیلی به مدرسه می فرستند نسبت به مشکلات و فقر مالی دیگران بی تفاوت باشند لذا با مشارکت در این جشن اوج انسانیت را به تصویر می کشند که جای تقدیر دارد.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین تصریح کرد: بنده هم احساس وظیفه کرده و برای کمک به نیازمندان در این جشن شرکت کرده ام تا این کار خیر و خداپسندانه همچنان در استان ما و میان همه مردم رایج و نهادینه شود.

آیت الله عابدینی در این پایگاه با اهداء مبلغ ۴۰ میلیون ریال در جشن عاطفه ها مشارکت کرد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
1 + 12 =