پانته‌آ بهرام انتقاد کرد:

فضای محدود عامل اختلاف میان هنرمندان تئاتر استان و تبریز

شناسهٔ خبر: 4088124 -
تبریز - بازیگر سرشناس تئاتر کشور و داور بیست و نهمین جشنواره تئاتر آذربایجان شرقی از اختلافات بین هنرمندان تبریز و استان انتقاد و فضای محدود برای اجرا را از مهمترین عوامل آن بیان کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، پانته‌آ بهرام شامگاه جمعه، در اختتامیه بیست و نهمین جشنواره تئاتر استانی آذربایجان شرقی، تصریح کرد: تئاتر استانی آذربایجان شرقی اولین‌بار بود که با آن داوری تئاتر استانی را تجربه کردم و به همین خاطر می‌توان گفت اولینی را در شهر اولین‌ها پشت سر گذاشتم.

وی تاکید کرد: جشنواره و سطح شرکت‌کنندگان و هنرمندان آذربایجانی بیش از چیزی که انتظار داشتم بالا بود و به همین علت امروز بسیار خوشحالم.

بهرام در بخشی از سخنان خود اعلام کرد: ما همواره غیرت ترکی‌ها و آذری‌ها را مثال می‌زنیم و واقعا در شهرهای دیگر شماها به غیرت معروف هستید.

وی افزود: اما در روزهای جشنواره که در کنار شما حضور داشتم لحظاتی را دیدم که دوست داشتم نبینم. لحظاتی که در ظاهر کنار همدیگر خوب بودید ولی در بطن ماجرا کینه و بغض و ناراحتی بود.

داور بیست و نهمین جشنواره تئاتر استانی آذربایجان شرقی با لحنی نصیحت‌گونه و دوستانه تشریح کرد: شما باید گله‌ها و ناراحتی‌ها را بین خودتان حل کنید چون این قدرت را دارید و منی که از شهر دیگری می‌آیم نباید از مشکلات شما باخبر شوم.

وی همچنین اعلام کرد: استان آذربایجان شرقی به ثروت‌مندبودن نیز معروف است و باید حمایت‌های مالی بیش‌تری از تئاتر و هنرمندان در این خطه صورت بگیرد.

بهرام کمبود فضا را یکی از عوامل ایجاد اختلافات میان هنرمندان تئاتر استان و تبریز اعلام کرد و گفت: وقتی تعداد سالن محدود است و همه جوانان دوست دارند فرصت اجرا بگیرند، طبیعی است که مشکلات و اختلافات زیادی ایجاد می‌شود.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 6 =