تصفیه خانه آب شرب شهر سنقر تا سال آینده تکمیل می‌شود

کرمانشاه- استاندار کرمانشاه گفت: تصفیه خانه آب شرب شهر سنقر از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور تا سال آینده تکمیل خواهد شد و تاکنون ۱۵ میلیارد تومان برای پیشرفت آن هزینه کردیم.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله رازانی امروز شنبه در نشست کمیته برنامه‌ریزی شهرستان سنقر و کلیایی اظهار داشت: مسئولین حوزه وزارت کشور و نیز مدیران، عهده دار مسؤولیت در دستگاه های اجرایی باید این باور را داشته باشیم که به ما مسئولیتی داده شده و باید به بهترین وجه ممکن آن را به انجام برسانیم.

رازانی گفت: گاهی برای مسئولین شرایطی بوجود می آید که به خود تلقین می‌کنند بخاطر اینکه مشکلات زیاد و امکانات کم است، می‌گویند کاری از دست ما برنمی آید، درحالیکه اگر به مجموعه قابلیت‌ها و ‌ظرفیت ها و ابعاد مسئولیت خود نگاه کنیم و باور داشته باشیم که خداوند انسان‌ها را حاکم بر سرنوشت خویش قرار داده است، موفقیت‌های زیادی با همت و کوشش انسان قابل دستیابی است.

استاندار کرمانشاه گفت: اگر مسئولی بر این باور است که نمی‌تواند کارها را پیش ببرد بهتر است مسؤولیت را کنار بگذارد، چون ادامه مسئولیت با این تلقی در حکم خیانت است.

رازانی بیان کرد: نیاز امروز شهرستان سنقر وکلیایی به اقتضای زمان، اقتصاد، معیشت و اشتغال است و تمام برنامه های ما باید معطوف به این موضوع باشد و اعتبارات در حوزه شهرستان سنقروکلیایی باید با دقت کامل و به شکل قطره چکانی بر مبنای نیازهای این شهرستان توزیع شود.

 وی اضافه کرد: امروز مهم‌ترین موضوع شهرستان سنقر وکلیایی این است که وضعیت اشتغال در شهرستان مناسب نیست و باید به این سمت حرکت کنیم که تجویز ما مبتنی بر این معضل باشد. 

رازانی اظهار داشت:  ۳۴ میلیارد تومان بودجه توسط دولت برای خسارت سرمازدگی محصولات کشاورزی با اولویت شهرستان سنقروکلیایی ابلاغ شده است که پس از تخصیص قابل پرداخت است.

 رازانی با اشاره به اینکه سنقر وکلیایی صاحب شهرک گلخانه ای می‌شود، افزود: تحقق این موضوع می‌تواند در اشتغالزایی شهرستان خواهد شد، همچنین چهار خطه شدن راه بیستون - سنقر با اعتبار ۵ میلیارد تومان ادامه خواهد یافت.

استاندار کرمانشاه گفت: مشکلات صنایع کوچک شهرستان سنقر وکلیایی را در کارگروه تسهیل استانداری به شکلی ویژه طی دو هفته آینده بررسی می‌کنیم و  تصفیه خانه آب شرب شهر سنقر نیز از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور تا سال آینده تکمیل خواهد شد که تاکنون حدود پانزده میلیارد تومان برای پیشرفت آن هزینه کردیم.

وی اظهار داشت: اعتبار لازم برای احداث ساختمان مدیریت بحران شهرستان سنقر و کلیایی اختصاص می یابد.

کد خبر 4088772

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 0 =