در جمع خبرنگاران اعلام شد؛

اعلام محدودیت های ترافیکی مراسم رژه ۳۱ شهریور

شناسهٔ خبر: 4091979 -
ری- رییس پلیس راه غرب استان تهران از اعلام محدودیت های ترافیکی در شهرستان های غرب استان تهران در روز ۳۱ شهریور ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ حامد محمودی بعد از ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران با اعلام محدودیت های ترافیکی مراسم رژه ۳۱ شهریور گفت: از ساعت ۲۳:۳۰ روز پنج شنبه ۳۰ شهریور ماه، آزاد راه تهران-قم از رمپ راستگرد جنوب به شرق بلوار علامه عسگری تا پایان مراسم مسدود و از تردد کلیه وسایل نقلیه عبوری جلوگیری بعمل خواهد آمد .

این مقام انتظامی گفت: از ساعت ۲۳:۳۰ روز پنج شنبه ۳۰ شهریور آزاد راه تهران-قم از لوپ راستگرد شمال به شرق بلوار علامه عسگری تا پایان مراسم مسدود و از تردد کلیه وسایل نقلیه عبوری جلوگیری بعمل خواهد آمد. 

وی افزود: از ساعت ۲۳:۳۰ روز پنج شنبه ۳۰ شهریور   ورودی های منتهی به زیرگذر دانشــگاه یادگار حضـرت امـام (ره) و ضلع غربی و شرقی مسدود و از تردد کلیه وسـایل نقلیه به استثناء اتومبیل شخـصیت های لـشـگـری و کشوری و مدعوینی که دارای کارت ورود مجاز هستند ، جلوگیری بعمل خواهـد آمد.

محمودی گفت: اعمال محدویـت و اجرای صحیح آن توسط پرسنل پلیس راه آزاد راه تهران- قم تا پایان مراسم انجام خواهد گرفت.

این مقام انتظامی با اشاره به این که اعمال محدودیت و اجرای صحیح آن توسط پرسنل پلیس راه آزاد راه تهران-قم تا پایان مراسم انجام خواهد گرفت، بیان داشت : از ساعت ۸:۳۰ روز جمعه ۳۱ شهریور مسیر جنوب به شمال آزاد راه تهران-قم از موقعیت پل فرودگاه مسدود و خودروهایی که قصد تردد به شهر تهران را دارند از طریق بزرگراه فرودگاه امام خمینی (ره) وارد آزاد راه تهران ساوه خواهند شد .

رئیس پلیس راه غرب استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: از ساعت یک بامداد روز جمعه ۳۱ شهریور تا پایان مراسم و تخلیه کامل محدوده اطراف حرم مطهر ، ممنوعیت توقف در آزاد راه تهران-قم از پل شهید کاظمی تا عوارضی تهران-قم در هر دو مسیر به جز خودروهایی که جهت جابجایی افراد رژه رونده در نظر گرفته شده است ، اعمال می شود.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
5 + 6 =