دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان:

۳۳۰برنامه هفته امربه معروف و نهی از منکر در کردستان برگزار می شود

شناسهٔ خبر: 4092336 -
سنندج - دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان از برگزاری ۳۳۰ برنامه ویژه ایام هفته امر به معروف و نهی از منکر در این استان برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، محمود الله مرادی صبح امروز در جمع خبرنگاران رسانه های جمعی استان کردستان اظهار داشت: ترویج امر به معروف و نهی از منکر منوط به یک هفته و زمان خاصی نیست و باید این ترویج فریضه دینی در تمامی روزهای سال به عنوان یک اولویت در دستور کار قرار گیرد.

وی گفت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر تنها یک نهاد هماهنگ کننده است و باید تمامی ادارات و سازمانهای دولتی و حتی خود مردم نیز در راستای ترویج این فریضه دینی تلاش و جدیت ویژه داشته باشند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان بیان کرد: بر اساس هماهنگی های صورت گرفته قرار است ۳۳۰ برنامه همزمان با ایام هفته امر به معروف و نهی از منکر در سراسر استان در بخش های مختلف و ویژه اقشار برگزار می شود.

وی با اشاره به برنامه ریزی های ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان برای ایام هفته پیش رو، یادآور شد: بر اساس هماهنگی های صورت گرفته قرار است در هر روستا یک برنامه، هر بخش یک برنامه، هر شهر یک برنامه و هر شهرستان یک برنامه و حتی یک مدرسه یک برنامه برگزار شود.

الله مرادی گفت: این برنامه ریزی ستاد نشان می دهد که ما برای تمامی اقشار در جامعه برنامه های متناسبی را پیش بینی کرده ایم و نکته مهمتر اینکه این برنامه ها با مشارکت و همراهی خود مردم اجرایی و عملیاتی می شود.

وی با بیان اینکه اصحاب رسانه تاثیر و نقش مهمی در راستای ترویج امر به معروف و نهی از منکر در جامعه دارند، گفت: باید از تمامی ظرفیت های در اختیار در راستای ترویج این فریضه دینی بهره برداری شود.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان ادامه داد: هم اکنون بیش از 650 هزار نفر به عنوان طلایه دار با ستاد  امر به معروف و نهی از منکر استان و شهرستانهای کردستان همکاری دارند.

وی با اشاره به تقارن ایام هفته امر به معروف و نهی از منکر با هفته دفاع مقدس در سال جاری، یادآور شد: هشت سال دفاع مقدس یادآور صحنه های ایثار و رشادت ملت ایران در مقابل دشمنان است.

الله مرادی عنوان کرد: انقلاب اسلامی ایران در راستای ترویج معروفات و نهی از منکر شکل گرفت و به همین دلیل مورد تهاجم دشمنان قرار گرفت و به همین دلیل لازم است که رشادت های ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس همواره مورد توجه قرار گیرد.

وی در پایان از تمامی ادارات و سازمان های دولتی و حتی اقشار مختلف مردم خواست که از تمامی ظرفیت های در اختیار خود در راستای ترویج فریضه دینی امر به معروف و نهی از منکر بهره برداری کنند.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
6 + 2 =