زنان شهیده در کنگره ۱۲۰۰۰ شهید آذربایجان غربی بازشناسی می‌شوند

شناسهٔ خبر: 4093821 -
ارومیه- مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب درباره زن مسلمان خواستار تلاش برای تشریح و تبیین الگوی سوم زن مسلمان ایرانی در جهان شد.

به گزارش خبرنگار مهر، شهلا تاجفر ظهر پنجشنبه در چهارمین جلسه کارگروه عفاف و از برگزاری سلسله برنامه‌های ویژه در خصوص ترویج فرهنگ عفاف و حجاب خبر داد و افزود: هدف از برگزاری این ویژه برنامه ها فراهم آوردن عرصه ای برای هم اندیشی در حوزه مسائل مختلف گسترش فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه می باشد.

وی با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به کنگره ۷۰۰۰ زن شهیده کشور و در خصوص نقش زن مسلمان ایرانی در معرفی الگویی جدید از زن اظهار داشت: همانطوریکه رهبر معظم انقلاب نیز فرموده اند شیرزنان انقلاب و دفاع مقدس نشان دادند که الگوی سوم، «زن نه شرقی، نه غربی» است.

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی تصریح کرد: از این رو برای معرفی هرچه بیشتر این الگو در جهان بخصوص از طریق تدابیر ویژه در استان آذربایجان غربی به لحاظ همجواری با کشورهای بیگانه و اینکه می تواند به عنوان مدخل ورودی برای معرفی هرچه بیشتر این الگو به جهان باشد، باید برنامه‌های جامع و عملی داشته باشیم.

تاجفر با بیان اینکه قانون اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران متاثر از حفظ ارزش‌های اسلامی می باشد خاطر نشان کرد: مسئولان دستگاه های مختلف و همچنین آحاد جامعه می بایست تلاش نمایند تا با حفظ و گسترش فرهنگ عفاف و حجاب که یکی از مهمترین ارزش ها است پرچم اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همیشه در جهان در حال اهتزاز باشد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
1 + 5 =