در چارچوب طرح گفتمان ملی فرهنگ حماسه

کارگروه موسیقی حماسی تشکیل جلسه می‌دهد/ معرفی شرکت کنندگان

شناسهٔ خبر: 4095276 -
کارگروه موسیقی حماسی به عنوان یکی از کارگروه های پانزده گانه گفتمان ملی در چارچوب طرح گفتمان ملی فرهنگ حماسه تشکیل جلسه می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در جلسه کارگروه موسیقی حماسی که در روز یکشنبه دوم مهرماه در سالن جلسات حوزه وزارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود «وضعیت موسیقی حماسی در ایران و جهان» و «راهکارهای استفاده منظم و اثربخش از موسیقی حماسی برای ارتقا روحیه و نشاط ملی» مورد بررسی قرار می گیرد. این در حالی است که اساتید و هنرمندان موسیقی کشور به فراخور زمان به این کارگروه دعوت و از دیدگاه، نظرات و تجربیات آنها استفاده خواهد شد.

در نخستین جلسه این کار گروه، محمدعلی انصاری مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور ایثارگران، فرزاد طالبی مدیر کل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از هنرمندان موسیقی کشور از جمله محمد گلریز، سالار عقیلی، هادی آرزم، سید محمد میرزمانی، حسام الدین سراج، تقی ضرابی، بابک رضایی، کیوان محمدی و صابر نائبی و جمعی از مدیران موسیقی کشور حضور دارند.

طرح گفتمان ملی فرهنگ حماسه برآن است تا با هماهنگی بین تمامی سازمان ها، نهادها و دستگاه ها از ابزار هنری و ادبی به صورت منسجم در سطح کشور برای ارتقای روحیه، نشاط ملی و امید بخشی به جامعه استفاده کند.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 3 =