سرپرست فرمانداری رفسنجان:

توسعه اقتصادی رفسنجان باید دنبال شود

شناسهٔ خبر: 4095879 -
رفسنجان - سرپرست فرمانداری رفسنجان با بیان اینکه شهرستان رفسنجان قلب و گلوگاه صادرات اقتصادی استان کرمان است، گفت: توسعه اقتصادی این شهرستان باید دنبال شود.

به گزارش خبرنگار مهر، علیار اسکندری نسب عصر شنبه در مراسم تودیع و معارفه فرماندار رفسنجان با تسلیت ایام سوگواری امام حسین (ع) و گرامیداشت یاد آیت الله هاشمی رفسنجانی، اظهار داشت: نقش تاریخی آیت الله هاشمی رفسنجانی را در دوران دفاع مقدس نه ملت و نه تاریخ انقلاب اسلامی از یاد نخواهد برد. خطبه های آتشین او را در غربت امام و ملت ایران در دهه ۶۰ را فراموش نمی کنیم که به اندازه صدها لشکر به جبهه ها نیرو تزریق می کرد.

وی تصریح کرد: در طول دوران تدبیر و امید هر جا که استاندار کاری را بر عهده بنده گذاشتند آن را کار را بر عهده گرفته ام و به یاری خدا در مسئولیتم موفق بوده ام.

سرپرست فرمانداری رفسنجان محور اساسی و استراتژی اجرای مثلث توسعه اقتصادی را بحث ولایت و توسعه دانست و یادآور شد: این موضوع را چراغ راه مجریان و مسئولان استان می دانیم و بر اساس خط اعتدال آن را پیاده می کنیم.

اسکندری نسب تأکید کرد: اعتدال از مکتب انقلاب و بزرگان نظام چون امام (ره)، مقام معظم رهبری و هاشمی رفسنجانی نشات گرفته و همیشه بر بحث اعتدال در شهرستان پای خواهیم فشرد.

سرپرست فرمانداری رفسنجان با بیان اینکه شهرستان رفسنجان قلب و گلوگاه صادرات اقتصادی استان است، تصریح کرد: توسعه اقتصادی این شهرستان باید دنبال شود.

اسکندری نسب اضافه کرد: مبنای کار من منشور اخلاقی و همدلی است که استاندار محترم بیان کردند. ما فرصت دعوا نداریم و متعلق به حزب و جناح خود نیستیم بلکه متعلق به نظام انقلاب هستیم و وظیفه داریم از ام القرای جهان اسلام با همه سلایق پاسداری کنیم.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
4 + 8 =