مردم بناب همچنان انتظار می کشند!

پناهی، پاشایی و داوودی گزینه های نهایی تصدی پست شهرداری بناب

شناسهٔ خبر: 4097830 -
بناب- پس از کش و قوس های فراوان و بررسی سوابق کاری و اجرایی ۴۲ گزینه مطرح از سوی اعضای شورای بناب جهت تصدی پست شهرداری، سرانجام ۱۱ نفر از این گزینه ها به مرحله بعدی راه یافتند.

به گزارش خبرنگار مهر، در این مرحله، به غیر از دو نفر از گزینه های ۱۱ نفره که از ارائه برنامه و قبول پست منصرف شدند، ۹ نفر باقیمانده با حضور در جلسه شورا برنامه های خود را در زمینه اداره شهر بناب ارائه کردند.

براساس این گزارش، بعد از مطالعه و بررسی عملکرد، سوابق کاری و برنامه های افراد از سوی اعضای شورای اسلامی شهر بناب و با انجام رأی گیری در بین اعضای این شورا بالاخره ۳ نفر از گزینه های مطرح شامل فرید پناهی، ابراهیم پاشایی و نادر داوودی به راند آخر راه یافتند.

بنا بر اظهارات رئیس شورای اسلامی شهر بناب، شهردار جدید بناب از بین ۳ گزینه موجود و در جلسه روز چهارشنبه هفته جاری شورای اسلامی شهر انتخاب و معرفی خواهد شد.

با توجه به مطالب طرح شده از سوی آقای فرید پناهی مبنی بر عدم حضور وی در شهرداری طی سه روز هفته و نیز برخی مطالبات مالی دیگر از ناحیه ایشان برخی اعضای شورای شهر بناب برای انتخاب وی به عنوان شهردار آینده بناب دچار تردید شده اند و با این شرایط اجماع اعضای شورای شهر در انتخاب آقای پناهی به عنوان شهردار بعید به نظر می رسد!

با این اوصاف، شهردار جدید بناب از بین دو گزینه دیگر یعنی آقایان نادر داوودی سرپرست فعلی شهرداری بناب و ابراهیم پاشایی مدیر حراست شهرداری مراغه خواهد بود که هر دوی آن ها بومی هستند.

گفتنی است شهرستان ۱۴۰ هزار نفری بناب در جنوب تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی واقع شده و شهرداری بناب هم اکنون دارای ۴۱۷ نفر پرسنل و کارگر بوده و درجه آن ۸ است.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
6 + 7 =