آموزش، رکن اصلی توسعه و پیشرفت منابع انسانی است

قزوین- معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری قزوین گفت: برگزاری ۲۰ دوره آموزشی تخصصی ویژه کارشناسان و مدیران، حاصل تلاش اداره آموزش و پژوهش شهرداری قزوین در شش ماهه نخست سال جاری بوده است.

علیرضا خزائلی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: برگزاری ۲۰ دوره آموزشی تخصصی ویژه کارشناسان و مدیران با شرکت ۹۳۰ نفر به مدت ۲۶۷ ساعت و در مجموع ۹۹۷۵ نفرساعت حاصل تلاش اداره آموزش و پژوهش شهرداری قزوین در شش ماهه نخست سال جاری بوده است.

وی افزود: امروزه نیروی انسانی مهم‌ترین عامل مولد هر سازمانی است و با نگاهی به این موضوع می‌توان دریافت که منابع‌انسانی کارآمد، باعث افزایش سرمایه، بهره‌برداری از منابع مختلف جامعه و ساخت و تولید روزافزون می‌گردد.

خزائلی ادامه داد: در راستای تحقق اهداف علمی و پژوهشی مجموعه مدیریت شهری و ضرورت برگزاری کلاس‌های دانش‌افزایی و بازآموزی مدیران و کارشناسان کلیه واحدهای شهرداری قزوین، مجموعه‌ای از دوره‌های آموزشی با همکاری دفتر امور شهری و شوراهای استانداری و مرکز علمی کاربردی شهرداری قزوین به همت اداره آموزش و پژوهش معاونت برنامه‌ریزی و توسعه برگزار شد.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری قزوین تصریح کرد: از مجموع دوره‌های آموزشی برنامه‌ریزی شده توسط اداره آموزش و پژوهش شهرداری قزوین، مدیریت و اجرای ۲۰ دوره آموزشی  تخصصی ویژه کارشناسان و مدیران با شرکت ۹۳۰ نفر به مدت ۲۶۷ ساعت و در مجموع ۹۹۷۵ نفرساعت در شش ماهه نخست سال ۱۳۹۶ بوده است.

خزائلی با اشاره به آموزش بیش از ۹ هزار و ۹۰۰ نفرساعت از مدیران و کارشناسان شهرداری قزوین در نیمه اول سال‌جاری خاطرنشان کرد: وجود نیروی‌انسانی متخصص در مجموعه مدیریت شهری علاوه بر سودمندی برای شهر موجب بهره‌وری بیشتر و جلوگیری از اتلاف منابع و دستیابی به نتیجه قابل قبول در حوزه خدمت‌رسانی به شهروندان می‌شود.

وی بیان کرد: کلاس‌های آموزشی تخلفات ساختمانی، کمیسیون ماده ۱۰۰، طرح طبقه‌بندی مشاغل، قانون کار و تأمین‌اجتماعی، مهارت‌های هفت‌گانه رایانه (ICDL)، نرم افزار آماری (SPSS) و برگزاری آزمون غیرحضوری کارکنان شهرداری قزوین از جمله دوره‌های برنامه‌ریزی شده برای برگزاری است.

کد خبر 4103101

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 1 =