مسابقات قهرمانی پرس سینه باشگاه های استان مرکزی در اراک برگزار شد

اراک- مسابقات قهرمانی پرس سینه باشگاه های استان مرکزی با شناخت تیم ها و نفرات برتر در چهار رده سنی در اراک پایان یافت.

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات قهرمانی پرس سینه باشگاه های استان مرکزی روز جمعه با شرکت ۱۲۰ ورزشکار از ۱۷ باشگاه شهرهای اراک، ساوه، دلیجان و خمین در سالن ورزشی آلومینیوم اراک برگزارشد.

این رقابت ها در چهار رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان پیگیری شد که در رده سنی نوجوانان در وزن ۵۶کیلوگرم کورش شهبازی از باشگاه اکسیژن، وزن ۶۰ کیلوگرم محمدمهدی رفیعی آزاد، ۶۷.۵ کیلوگرم سیدشهاب الدین جمالی از باشگاه باتیس، وزن ۷۵کیلوگرم محمد لطفی از باشگاه آسیا، وزن ۸۲.۵ کیلوگرم میثم احمدآبادی آزاد، در وزن ۹۰ کیلوگرم حمید محسنی از برق باختر و در وزن ۱۰۰ کیلوگرم احسان فراهانی از باشگاه آریا عناوین نخست را کسب کردند.

در رده بندی تیمی هم، باشگاه آسیا با کسب ۴۴ امتیاز در سکوی نخست ایستاد، باشگاه آبتین با ۳۵ امتیاز نایب قهرمان شد و باشگاه باتیس با ۲۴ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت.

براساس این گزارش، در رده سنی جوانان هم، محمود گمرکی از خمین، میلاد رفیعی از آلومینیوم،  شاهرخ آزادی از برق باختر، احمد طهرانی از باشگاه شهدا، حسین عارف از آلومینیوم، سردار صالح از باشگاه مدرن و مهدی احمد آبادی از باشگاه باتیس در اوزان ۵۲، ۶۰، ۶۷.۵، ۸۲.۵، ۹۰ و۱۰۰ کیلوگرم به ترتیب مقام های اول را کسب کردند.

در رده بندی تیمی جوانان هم، تربیت بدنی آلومینیوم با کسب ۳۳ امتیاز، باشگاه بایتیس با کسب ۳۱ امتیاز و باشگاه آسیا با کسب ۱۶ امتیاز به ترتیب اول تا سوم شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، در رده سنی بزرگسالان هم حمید محمدیابی، محمد قناتی، جواد تقی زاده و مجتبی دانشفر همگی از باشگاه عصر بدن، محمدتقی زاده از بایتیس، وحید خورشیدی از آلومینیوم، سجاد بیاتیان از باشگاه باتیس، حامد منصوری از تربیت بدنی دلیجان، محسن گودرزی از باشگاه باتیس، عرفان بادکوبه ای از باشگاه باتیس و جمشید محمودی از باشگاه آسیا در اوزان ۵۶، ۶۰، ۶۷.۵، ۷۵، ۸۲.۵، ۹۰، ۱۰۰، ۱۲۵، ۱۴۰ و به اضافه ۱۴۰ کیلوگرم به ترتیب عناوین نخست را به دست آوردند.

در رده بندی تیمی هم  باشگاه عصر بدن با کسب ۵۸ امتیاز در سکوی نخست ایستاد، باشگاه باتیس با کسب ۵۷ امتیاز دوم شد و آلومینیوم با کسب ۴۷ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت.

در رده بندی پیشکسوتان هم، تربیت بدنی آلومینیوم با ۷۲ امتیاز، هیات بدنسازی خمین با ۵۰ امتیاز و باشگاه آسیا با ۲۴ امتیاز به ترتیب اول تا سوم شدند.

همچنین محمد قناتی از باشگاه عصر بدن به عنوان قهرمان قهرمانان مسابقات معرفی شد.

کد خبر 4106187

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 5 =