ماهانه یک میلیون مرسوله پستی در استان سمنان توزیع می‌شود

سمنان - مدیرکل پست استان سمنان، با بیان اینکه ماهانه یک میلیون مرسوله در استان جابجا می شود، گفت: ۸۰ درصد از این میزان را مرسولات صادره تشکیل می دهند.

به گزارش خبرنگار مهر، شهرام صادر صبح سه شنبه در دیدار با استاندار سمنان به میزبانی استانداری، ضمن بیان اینکه ماهانه قریب به یک میلیون مرسوله جابجا می شود، تاکید کرد: ۸۰۰ هزار مرسوله در بخش صادره و ۲۰۰ هزار مرسوله در بخش وارده این حجم کاری را تشکیل می دهند.

وی با ابراز اینکه خدمات اداره کل پست سمنان در کارگروه ترافیک کاری دو بخش صادره و وارده است که در بخش صادره مردم امانات و بسته های خود را به استان فرستاده و توزیع می‌ شود که آمار ماهانه ۸۰۰هزار فقره متعلق به این بخش است، افزود: همچنین در بخش وارده نیز ۲۰۰ هزار فقره جراید، بروشور، نامه های عادی و ... توزیع می شود.

مدیرکل پست استان سمنان همچنین گفت: شعار سال ۹۶، پست هوشمند در خدمت مردم رقابت تحول و تکامل است و برای اجرایی کردن این شعار تمام مجموعه تلاش خود را برای ارائه خدمات درخور شأن مردم انجام می‌دهند.

صادر همچنین گفت: افتتاح مرکز پست شاهرود در ساختمانی جدید با حضور مقامات وزارتخانه در ابتدای سال جاری در زمره اقدامات شاخص این اداره کل در سطح استان بود.

وی همچنین به طرح های پست مانند جی ان ای اف، بازار الکترونیک، سامانه خوش، ثبت همراه و ... اشاره کرد و افزود: پست پیشتاز دولت الکترونیک و تسریع در خدمات شهری است.

کد خبر 4109687

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 3 =