رئیس‌کل دادگستری اردبیل:

اخلاق‌مداری نیروی انتظامی اردبیل موجب رضایت شهروندان است

شناسهٔ خبر: 4110145 -
اردبیل – رئیس‌کل دادگستری استان اردبیل گفت: اخلاق‌مداری نیروی انتظامی در استان رضایت شهروندان را به دنبال دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام محمدعلی قاصدی بعدازظهر سه‌شنبه در دیدار با فرمانده انتظامی اردبیل تصریح کرد: نیروی انتظامی توانسته در اردبیل تأثیرگذار و اخلاق مدار بوده و امنیت مطلوبی در سطح استان فراهم سازد.

وی افزود: چنین رویکردی موجب شده تا در بین نیروی انتظامی و مردم و همچنین دستگاه‌های اجرایی استان تعامل مطلوب و سازنده‌ای برقرار باشد و روند رفع مشکلات و ایجاد امنیت نیز در کمترین زمان ممکن به ثبت برسد.

رئیس‌کل دادگستری استان با تأکید به اینکه نیروی انتظامی با وسعت کاری یکی از ارکان اساسی نظام جمهوری اسلامی ایران محسوب می‌شود، ادامه داد: رفتار و برخورد مطابق با ارزش‌های اسلامی همواره از سوی نیروی انتظامی مشاهده شده و پس از این نیز مورد انتظار است.

قاصدی به تعامل مطلوب نیروی انتظامی استان با دستگاه قضایی نیز اشاره و پیامد آن را رسیدگی هر چه سریع به مطالبات و حقوق مردم دانست.

وی با تأکید به اینکه نه تنها یک روز بلکه تمامی روزها متعلق به نیروی انتظامی است، متذکر شد: اقتدار نیروی انتظامی، تأمین‌کننده امنیت در جامعه است.

رئیس‌کل دادگستری استان اقدام نیروی انتظامی برای برخورد با هنجارشکنان و اخلال گران نظم و امنیت را ستودنی خواند و افزود: دستگاه قضایی نیز حامی اقدامات قانونی نیروی انتظامی است.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
9 + 8 =