دادستان مرکز استان کرمان خبر داد:

کشف انواع سلاح های پیشرفته و نیمه سنگین از مقر یک گروهک در کرمان

شناسهٔ خبر: 4111893 -
کرمان - دادستان مرکز کرمان با اشاره به انجام عملیات مقتدرانه در عمق کویر علیه گروهک ها و باندهای شرارت گفت: تعداد زیادی سلاح پیشرفته و مهمات نیمه سنگین کشف شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، دادخدا سالاری در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: پس از انجام عملیات و رصد اطلاعاتی و زیرنظر گرفتن تحرک گروهک های مخل امنیت توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان کرمان و در راستای  پاکسازی عمق کویر از وجود اشرار و با اجرای عملیات پی در پی مقر و محل نگهداری سلاحهای غیر مجاز مخلین به امنیت جامعه را شناسایی و طی عملیات ضربتی و متهورانه زاغه مهمات آنان را مورد ضربه قرار گرفت.

 وی ادامه داد: در نتیجه این عملیات ها انواع سلاحها شامل سلاح پیشرفته دوکاره منحنی زن و شلیک مستقیم مجهز به دوربین و مهمات مربوطه، آرپی جی هفت، کلاشینکف، گلوله های دوشیکا، نارنجک انداز، انواع نارنجک و گلوله توپ ۱۰۶ میلی متری، سلاح کمری و انواع مهمات جنگی دیگر از باند سازمان یافته کشف و توقیف شد.

سالاری افزود: به حمدالله نظام جمهوری اسلامی ایران و نبردهای برقرار کننده امنیت از چنان توانایی برخوردار که تمامی اقدامات گروهکها را مورد رصد قرار داده و حتی در عمق کویر اجازه جولان و عرض اندام به این دشمنان امنیت را نخواهند داد و هر اقدام ضد امنیتی را در نطفه خفه خواهند ساخت.

وی افزود: مجموعه عوامل قضائی، امنیتی، انتظامی و اجرایی و نظامی این اطمینان خاطر به مردم شریف و نجیب استان کرمان خواهند داد که با اقتدار اجازه ایجاد کوچکترین ناامنی سازمان یافته را به مخلان نظم و امنیت نداده و کما فی سابق شاهد امنیت پایدار و مطلوب در استان کرمان خواهیم بود.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
4 + 14 =