جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در بهشهر فعال شد

شناسهٔ خبر: 4112441 -
بهشهر- دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی بهشهر از آغاز به کار رسمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، میثم حیدری پیش ازظهر جمعه در آیین آغاز بکار این جبهه فرهنگی در سالن بصیرت ارشاد بهشهر گفت: این قرارگاه تلاش دارد تا با بسترسازی مناسب، پشتیبانی فکری و معنوی از همه تشکل‌ها و گروه‌های فرهنگی را برعهده‌گرفته تا ضمن ایجاد شبکه‌ای منسجم از نیروهای انقلابی، از توانمندی و اثرگذاری این نیروها در عرصه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی و سیاسی استفاده کند.

وی اظهار کرد: فعالیت در عرصه‌های مختلف فرهنگی، شبکه‌سازی، امور جهادی و اجتماعی و آموزش ازجمله مواردی است که در این جبهه فرهنگی دنبال می‌شود.

این مسئول ادامه داد: جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی شهرستان بهشهر با عنوان قرارگاه شهید هاشمی نژاد فعالیت خود را به‌صورت رسمی آغاز می‌کند و این مجموعه، مجموعه‌ای مستقل و مردمی متشکل از فعالان و نخبگان فرهنگی است که باهدف ایجاد بستر مشارکت آفرینی و هم‌افزایی به‌صورت خودجوش تشکیل‌شده و وابستگی به احزاب، گروه‌ها و جریانات و گروه‌های سیاسی ندارد.

حیدری با اعلام اینکه استکبار و جبهه استکبار تمام انرژی خود را صرف نابودسازی جهان اسلام کرده است و لحظه‌ای از این مهم غافل نیست، گفت: ما هم در ابن بخش نباید برای مقابله، خاموش باشیم و باید تلاش کنیم تا با تقویت جبهه فرهنگی، بخشی از رسالت خود را به انجام برسانیم.

وی بیان داشت: تلاش شده تا همه انقلابی‌ها و حزب‌اللهی‌ها در زیر یک چتر جمع شوند تا با همراهی و همگامی هم به‌عنوان سربازان انقلاب، راهی را که شهدا برای ما هموار کردند؛ ادامه دهیم.

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی شهرستان بهشهر گفت: جزیره‌ای کار کردن، عدم انجام کارهای تشکیلاتی، عدم بسترسازی مناسب و عدم به‌کارگیری از ظرفیت‌ها و کادرسازی و تربیت نیروی انسانی از عوامل اصلی به نتیجه نرسیدن تلاش‌های فرهنگی در منطقه بوده است که باید از آن دوری کرد و به سمت کار تشکیلاتی و منسجم رفت.

وی افزود: آیت‌الله شهید هاشمی نژاد در سال‌های قبل از انقلاب با کادرسازی و تربیت نیروی انسانی به فکر این انسجام‌بخشی بود و اکنون در ادامه راه ایشان نام این قرارگاه فرهنگی، بنام آیت‌الله شهید هاشمی نژاد نام‌گذاری شد تا با تلاش و کادرسازی مناسب نیروهای انقلابی فعال، پویا و توانمند برای انقلاب تربیت شود.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 0 =