امام جمعه دامغان:

توطئه دشمنان بر علیه سپاه راه به جایی نمی برد

شناسهٔ خبر: 4112450 -
دامغان - امام جمعه دامغان گفت: دشمنان با توطئه بر علیه نهادهای نظام چون قوه قضائیه و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کار به جایی نخواهند برد و تمام ترفندها و دسیسه های آنان نقش برآب می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید محمد حسینیان، در خطبه های نماز جمعه این هفته دامغان به میزبانی مصلی این شهر، ضمن بیان اینکه دشمنان با توطئه بر علیه نهادهای نظام چون قوه قضائیه و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کار به جایی نخواهند برد و تمام ترفندها و دسیسه های آنان نقش برآب می شود، تاکید کرد: جو سازی علیه قوه قضائیه نشان از اقتدار این نهاد دارد.

وی اضافه کرد: دستگاه قضا بازوی نظام است که تاکنون توانسته با درایت و هوشیاری بسیار بالا راه نفوذ دشمنان را سد و دست غارتگران به بیت المال را قطع کند و این نشان از اقتدار و قدرت بالای دستگاه قضایی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارد.

امام جمعه دامغان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اظهارات ترامپ درباره ورود سپاه پاسداران به لیست تروریسم بین المللی نیز خاطر نشان کرد: سپاه از قدرت و اقتدار خوبی در سطح جهانی برخوردار و از هیاهوهای دشمنان واهمه ندارد.

آمریکا به دنبال ساخت یک اسرائیل جدید در کردستان عراق است

حسینیان افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به برنامه خود که دفاع از کیان نظام و انقلاب اسلامی ایران است، ادامه می دهد و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی را اجر می کند.

وی در بخش سوم سخنان خود همچنین به بحث اقلیم کردستان عراق و نقش رژیم صهیونیستی در این ماجرا پرداخت و افزود: یکی از توطئه های آمریکا و رژیم صهیونیستی در بحث اقلیم کردستان عراق این است که می خواهند یک اسرائیل کوچک و یک حیات خلوت برای خودشان در این منطقه درست کنند.

امام جمعه دامغان با اشاره به فرارسیدن روز پیوند اولیاء و مربیان و تقویت این دو رکن مهم اجتماعی در جامعه، گفت: اولیاء و مربیان باید ارتباط و پیوند خودشان را بیش از گذشته مستحکم و به تقویت این دو رکن مهم و تاثیر گذار در جامعه کمک کنند.

حسینیان با اشاره فرارسیدن روز جهانی نابینایان، عصای سفید اظهار داشت: دولت باید توجه خود را به این قشر از جامعه افزایش دهد و از آنان غافل نشود.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
9 + 5 =