امام جمعه مهریز:

دستگاه دیپلماسی کشور جوابی دندان‌شکن به مواضع آمریکا بدهد

شناسهٔ خبر: 4112497 -
یزد ـ امام جمعه مهریز با اشاره به پیمان شکنی‌های آمریکا و مواضع غیراصولی ترامپ گفت: دستگاه دیپلماسی کشور باید جوابی دندان‌شکن به مواضع آمریکا بدهد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام عبدالرضا محی‌الدینی در خطبه های این هفته نمازجمعه مهریز با اشاره به توطئه های آمریکا در طول چند دهه گذشته اظهار داشت: آمریکا همواره در برابر ایران مواضع خصمانه داشته و حتی در مواردی که خود پای مذاکره آمده است، نقض پیمان می‌کند.

وی افزود: آمریکا در همه دوره‌ها و با هر رئیس جمهوری مواضعی غیراصولی علیه ایران داشته و در منطقه همواره به دنبال منافع خود بوده است.

محی الدینی ادامه داد: توطئه های آمریکا برای ملت ایران و مسئولان آشکار است و حتی کسانی که گمان می کردند می توان با آمریکا رابطه دوستانه برقرار کرد، امروز به این نتیجه رسیده اند که آمریکا دشمنی دیرینه با ایران دارد و بدعهدی در ذات او است.

خطیب جمعه مهریز با اشاره به سخنانی که رئیس جمهور آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به زبان آورده است، افزود: نقش سپاه در دفاع از نظام و دستاوردهای انقلاب اسلامی بی‌بدیل است و سپاه مظهر دفاع ملت شجاع ایران اسلامی از آرمان های بلند خویش است.

وی از سپاه پاسداران به عنوان دژی تسخیر ناپذیر و زینتی برای کشور یاد کرد و بیان داشت: علت دشمنی آمریکا با سپاه این است که سپاه پاسداران همه نقشه های آنها را نقش بر آب کرده و آمریکا از حضور سپاه احساس خطر می کند.

محی الدینی تصریح کرد: نیروهای سپاه پاسداران در طول چند دهه ای که از پیروزی انقلاب می گذرد، آنچنان در راه خدا مجاهدت کرده که باعث نفرت کفار شده و به جرات می توان گفت اگر سپاه نبود، کشور اسلامی ایران هم نبود.

امام جمعه مهریز تاکید کرد: شیطان بزرگ اکنون با عهد شکنی آشکار و بی شرمانه در برجام و تلاش خائنانه اش در به شکست کشیدن آن، ماهیت پلید خود را یک بار دیگر روشن ساخته و به بهانه های واهی به دنبال افزایش تحریم ها علیه ملت ایران و تشدید فشار بر مردم ایران است.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
5 + 7 =