برنامه های توسعه محور دستور کار استاندار جدید گلستان باشد

گرگان - نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: اجرای برنامه های توسعه محور دستور کار استاندار جدید گلستان باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید کاظم نورمفیدی بعد ازظهر دوشنبه در آئین تکریم و معارفه استاندار گلستان، اظهار کرد: عقل چراغ و راهنمای بسیار خوبی است تا انسان با هدایت این چراغ باطنی راه درست را پیدا کند.

وی افزود: تمام مسئولیت انسان در دوران زندگی غلبه بر هوای نفس است و باید در وجود انسان این کشش برای غلبه بر هوای نفس وجود داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در گلستان تصریح کرد: از دکتر رحمانی فضلی وزیر محترم کشور تشکر می‌کنم که به استان کلستان آمدند تا از دکتر صادقلو بابت زحمات چهار سال گذشته تقدیر و تشکر کنیم که صادقانه و با سلامت نفس فعالیت کردند.

نورمفیدی ادامه داد: به آقای هاشمی استاندار جدید گلستان خیر مقدم می‌گوییم و استان گلستان به توسعه و پیشرفت و حرکت‌های زیربنایی نیاز دارد.

وی یادآور شد: محور برنامه‌ها و اساس کارها باید بر مبنای توسعه و پیشرفت استان گلستان باشد و این موضوع باید در دستور کار استاندار جدید قرار بگیرد.

نورمفیدی بیان کرد: امیدواریم آقای صادقلو هم در مسئولیت‌های بعدی موفق باشند و در صورت حضور در استان مشاوری امین برای مدیران باشند.

پیشرفت و رونق اقتصادی خواسته ما از استاندار جدید است

نماینده ولی فقیه در گلستان در خصوص روند انتخاب استاندار گلستان گفت: پس از آن که مشخص شد بنای دولت تغییر در استان‌هاست، فضای پرتلاطمی در استان گلستان به وجود آمد و گروه‌های مختلف وارد عرصه شدند و منتخب خود را مطرح کردند.

آیت الله نورمفیدی افزود: انتخاب استاندار در اختیار دولت بوده و ما هم پیگیر بودیم و در جلسه‌ای با حضور نمایندگان استان اذعان کردم که انتخاب استاندار گلستان به دولت واگذار شود و نمایندگان هم پذیرفتند.

وی ادامه داد: اواخر ترسیده بودم که چرا در مورد گلستان تصمیمی گرفته نمی شود و از طریق وزارت کشور پیگیر شدیم و در نهایت وزارت کشور به سه گزینه رسیده بود.

نورمفیدی تصریح کرد: طی تحلیلی آقای هاشمی برتر از سایرین تشخیص داده شد و ایشان به سمت استاندار گلستان انتخاب شدند.

وی گفت: پیشرفت و رونق استان در بخش‌های اقتصادی از جمله خواسته‌های ما از استاندار گلستان است.

مدیران شایسته از تمامی اقوام انتخاب شوند

نماینده ولی فقیه در گلستان خاطرنشان کرد: توسعه بدون همکاران توسعه گرا امکان پذیر نیست و مانند چوب لای چرخ است و همکارانی که انتخاب می‌شوند باید توانایی کار داشته باشند.

وی افزود: هر کجا و در هر قومی، شایسته وجود دارد باید از آن استفاده شود، همچنین از نسل جوان و بانوان استفاده شود.

نورمفیدی یادآور شد: پرورش نیروهای بومی از دیگر خواسته‌های ما از استاندار است و باید از توانمندی این نیروها استفاده و به آنها اعتماد شود.

وی ادامه داد: امیدواریم وحدت دیدگاه‌ها و وحدت نظر موجب موفقیت استاندار شود و گلستان را از بن بست‌ها بیرون بیاورد.

نماینده ولی فقیه در گلستان با اشاره به اظهارات اخیر رئیس جمهور آمریکا گفت: حرف‌های ترامپ معیار و ملاکی ندارد و حتی در تبلیغات انتخاباتی به دموکرات‌ها اتهام زد که آنها داعش را به وجود آوردند.

نورمفیدی افزود: این صحبت‌ها در شان یک انسان معمولی هم نیست و اتهامی که به سپاه زده شد ناروا است.

وی اضافه کرد: سپاه می جنگد تا کشورهای دیگر اسلامی را نجات دهد و چگونه به آن اتهام تروریست می‌زنند، جمهوری اسلامی ایران در مقابل توپ با توم و در مقابل موشک با موشک می ایستد.

کد خبر 4115892

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 1 =