مدیرعامل هلال احمر بوشهر:

بوشهر رتبه اول کشوری در ارزیابی دومین المپیاد جوانه را کسب کرد

شناسهٔ خبر: 4117492 -
بوشهر - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: استان بوشهر در ارزیابی کشوری دومین المپیاد جوانه رتبه اول را با ۱۱۸ امتیاز کسب کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین درویشی صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس سهمیه اجرای این طرح در استان بوشهر، مقرر بود در دو شهرستان برگزار شود.

وی افزود: به لحاظ اهمیت موضوع و حساسیت امر آموزش امدادی با هماهنگی جمعیت هلال احمر شهرستان‌ها، المپیاد در ۹  شعبه شهرستانی جمعیت هلال احمر و ۱۲ مراکز پیش دبستانی و مهدهای کودک همیار کانون غنچه های هلال اجراء شد که توانستیم رتبه یک کشوری و مقام عالی را کسب کنیم.
 
درویشی بیان کرد: این المپیاد که به منظور آشنایی اعضای کانون غنچه‌های هلال با اصول، اهداف، فعالیت‌های جمعیت هلال احمر و همچنین ارائه آموزش خودامدادی اجرا شد از سوی مسئولین آموزش و پرورش و بهزیستی استان مورد استقبال واقع شد.

وی بیان داشت: توسعه فرهنگ ایمنی، خودامدادی، بالا بردن تحرک و کارگروهی کودکان از اهداف مهم در اجرای تمامی برنامه هاست که در پایان این المپیاد با حضور مسئولین استانی و شهرستانی به اعضای شرکت کننده لوح تقدیر، جوایز و بسته های فرهنگی اهداء شد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
7 + 7 =