شهردار اراک:

جذب سرمایه گذار در گرو وجود امنیت سرمایه گذاری است

شناسهٔ خبر: 4118524 -
اراک- شهردار جدید اراک گفت: مساله ای که در جذب سرمایه گذاری در امور شهری با آن مواجه هستیم فقدان سرمایه گذار نیست، بلکه ضرورت برقراری امنیت سرمایه گذاری است.

به گزارش خبرنگار مهر، داود تاجران عصر چهارشنبه در آیین معارفه و تکریم شهردار جدید و پیشین اراک اظهار داشت: گفته می شود ترسوترین عنصر سرمایه است و همیشه در حال پرواز است و تازمانی که فرودگاه امن پیدا نکند فرود نمی آید، سوختش همه هیچ وقت تمام نمی شود بنابراین باید برای سرمایه گذار امنیت ایجاد کنیم.

وی افزود: در این ارتباط سعی می کنم شهامت داشته باشم و مسئولان استان نیز حمایت را از من در کارها دریغ نورزند تا بتوانیم به بهترین نحو ارتقای شهر اراک را رقم بزنیم.

شهردار اراک عنوان کرد: باید در شهر اراک اول رونق اقتصادی ایجاد کنیم تا مردم بتواند ساخت و ساز انجام دهند، عوارض پرداخت کنند و کارهای اقتصادی انجام دهند، در نتیجه شهرداری هم از بودجه لازم برخوردار شود و به انجام کارهای عمرانی شهری بپردازد.

تاجران خاطر نشان کرد: جوانگرایی یکی از برنامه های اساسی من در شهرداری اراک است و در پی آن برای ارتقای سطح علمی جوانان آموزش بایستی برقرار شود، همچنین سازمان های مردم نهاد پایه و اساس برنامه های ما در شهر اراک هستند.

براساس این گزارش شهردار اراک بیان داشت: در سایه همدلی و هم اندیشی می توانیم به زودی در شهر اراک تحول جدید ایجاد کنیم، هرکس فکر کند به تنهایی می تواند در شهری تحول ایجاد کند این ناشی از ساده اندیشی، بی تجربگی و ناپختگی اوست.

وی تصریح کرد: همه به سهم خود باید کمک کنند تا بتوانیم حال شهر اراک را بهبود بخشیم، نشاط و شادابی را افزایش دهیم و پروژه های عمرانی نیمه تمام را به سرانجام برسانیم.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
8 + 0 =