کارگاه آموزشی و تمرینی مدیریت بحران کردستان در سنندج برگزار شد

شناسهٔ خبر: 4122551 -
سنندج- کارگاه آموزشی و تمرینی اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران کردستان امروز دوشنبه با حضور معاون پیش بینی و پیشگیری سازمان مدیریت بحران کشور در سنندج برگزارشد.

به گزارش خبرنگارمهر، مدیرکل مدیریت بحران استان کردستان در ابتدای این کارگاه آموزشی گفت: به دلیل محدودیت فضا و غیره نتوانستیم از تمامی  اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران استان برای شرکت در این کارگاه دعوت کنیم.

آرتیکاس اقبال با اشاره به اینکه از هر شهرستان استان ۱۷ نفر از اعضای این شورا برای شرکت در این کارگاه آموزشی دعوت شدند، عنوان کرد: اولویت بندیی ها برای حضور این تعداد اعضا در این کارگاه آموزشی وتمرینی انجام گرفت.

وی با اشاره به اینکه این کارگاه آموزشی از امروز آغاز و تا روز چهارشنبه به طول می انجامد، بیان کرد: از بعدازظهر امروز تدریس اساتید آغاز می شود و بعد از اتمام تدریس دسته بندی هایی که در قالب شهرستانی و دوشهرستانی انجام شده باید اقدام به تهیه و ارائه سناریوها و کارخواسته هایی در ارتباط با مطالب ارائه شده توسط اساتید کنند.

وی اظهارداشت: در روز دوم این کارگاه هم هریک از شهرستان ها به بیان گزارش متناسب با سناریوهای تهیه شده خود می کنند.

مدیرکل مدیریت بحران استان کردستان اضافه کرد: ناظرین و داورانی تعیین شدند که گزارش ها و سناریوهای تهیه شده توسط هر شهرستان را در این کارگاه آموزشی مورد داوری قرار می دهند و در پایان از شهرستان های برتر تجلیل به عمل می آید.

اقبال ادامه داد: برای تمام کسانی که کامل در این برنامه حضور داشته باشند در پایان گواهی آموزشی از طریق سازمان مدیریت بحران کشور صادر می شود.

وی اظهارداشت: اساتید این کارگاه آموزشی را نیروی انسانی متخصص و توانمند استان تشکیل می دهند.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
9 + 0 =