دلیل اوضاع نامناسب تکواندو تنها مدیریت فدراسیون نیست

ملی پوش پیشین تکواندو با بیان اینکه بهتر است ساعی به تکواندو ورود کند، گفت: دلیل اوضاع نامناسب تکواندو فقط به مدیریت فدراسیون مربوط نمی شود.

به گزارش خبرنگار مهر، یوسف کرمی که برای حضور در انتخابات کمیسیون ورزشکاران در محل آکادمی ملی المپیک حاضر شده بود با تاکید بر اینکه نظرات این کمیسیون بی تاثیر نیست، گفت: فعالیت کمیسیون ورزشکاران تنها در حد اسم بود، اما با برگزاری این انتخابات امیدواریم افرادی انتخاب شوند که فقط به خاطر اسم و رفاقت در ترکیب قرار نگیرند بلکه بتوانند با حضورشان از حق ورزشکاران دفاع کنند.

وی در رابطه با وضعیت تکواندو یادآور شد: بدیهی است که این رشته مدتی حال و روز خوبی ندارد، اما به هر حال دوره هر افتی تمام می شود، با همفکری قطعا دوباره تکواندو به روزهای اوج برمی گردد.

یوسف کرمی در رابطه با انتقادات مطرح شده علیه پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو گفت: البته همه این دلایل به مدیریت فدراسیون مربوط نمی شود. همه اشتباه می کنند. مجموعه یک فدراسیون است که می تواند تاثیرگذار باشد، نه فقط یک شخص. ما می توانیم با کمک و همدلی بهتر اوضاع را بهتر کنیم.

این تکواندو کار همچنین در رابطه با انتقادات هادی ساعی نسبت به اوضاع این رشته خاطرنشان کرد: شاید با این سیاست من هم مخالفت داشته باشم، اما خیلی نقد نمی کنم. به نظرم اگر ساعی دلسوز باشد که هست، باید ورود کند. نمی توان به خاطر داشتن مشکل با یک نفر، کل تکواندو را خراب کرد.

کرمی در پایان در رابطه با اینکه مسابقات بازی های آسیایی طبق برنامه های جدید در چهار وزن انجام می شود، گفت: این سیستم جدید کار را خیلی سخت تر از گذشته است.

کد خبر 4133145

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 2 =