سامانه «دادور» در ۹۰دستگاه اجرایی سمنان راه اندازی شد

سمنان-مدیرکل اقتصاد و دارایی استان سمنان، گفت: سامانه دادور در ۹۰دستگاه اجرایی استان سمنان به صورت آزمایشی تعریف و در روزهای نخست راه اندازی آن ۶۲ شکایت نیز واصل شد.

به گزارش خبرنگار مهر، امیرعلی خلیلی خواه، صبح دوشنبه در نشست بررسی نحوه عملکرد سامانه دادور به میزبانی استانداری سمنان، ضمن بیان اینکه راه اندازی این سامانه در استان، به صورت پایلوت کشوری تحت آزمایش است، بیان کرد: سامانه دادور در ۹۰دستگاه اجرایی استان تعریف شده که طی روزهای اخیر نسبت به آزمایش آن و ثبت ۶۲شکایت اقداماتی در استان سمنان صورت گرفته است که خوشبختانه آزمایش این سامانه با موفقیت روبرو بود.

وی افزود: سامانه دادور، ویزه ارتباط مردمی با دستگاه های دولتی، طرح شکایات و همچنین تسریع در روند اجرای دولت الکترونیک، در سفر چهارم وزیر وقت اقتصاد دولت یازدهم به سمنان مصوب شد تا به صورت پایلوت در استان سمنان اجرایی شود و با رایزنی لایی که وزارتخانه صورت گرفت، مقدمات کار فراهم و دستورالعمل اطلاع رسانی به همه دستگاه های اجرایی ابلاغ شده است.

مدیرکل اقتصاد و دارایی استان سمنان، با بیان اینکه بهبود محیط کسب و کار میخواهد حضور بخش خصوصی را در کشور پر رنگ تر کند و از این به بعد شکایات در سامانه دادور ثبت خواهد شد، تاکید کرد: بهبود فضای کسب و کار از یک پنجره واحد منجر به ارتقاء رتبه کشور خواهد شد.

خلیلی خواه همچنین درباره روند اجرایی شدن این سامانه در استان سمنان، گفت: جلسه تبیین عملکرد سامانه دادور، برای کارشناسان دستگاه های اجرایی استان برگزار شده که تا کنون  ۸۰ دستگاه اجرایی استان اقدام به آزمایش سامانه کرده اند.

وی افزود: کانال مجازی نیز برای پاسخگویی به موانع و مشکلات سامانه دادور در سطح استان راه اندازی شده که مردم می توانند از طریق آن به جزئیات اجرای این طرح دسترسی پیدا کنند.

کد خبر 4136197

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 17 =