استاندار گلستان:

مرکز سامد گلستان فعالانه به مردم خدمت رسانی کند

شناسهٔ خبر: 4145083 -
گرگان – استاندار گلستان گفت: مرکز سامد در گلستان فعالانه به مردم خدمت رسانی کند و پیگیری لازم را برای رفع مشکلات انجام دهد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، سید مناف هاشمی با حضور در مرکز سامد گلستان، اظهار کرد: اولویت سامانه سامد نیازها و تماس‌های مردمی است و باید این سامانه فعالانه به مردم خدمت رسانی کند و پیگیری لازم تا رفع مشکلات را مد نظر قرار دهد.

وی افزود: نیاز است سه شنبه هر هفته چهار مدیر استانی و یکی از معاون‌های استاندار جهت رسیدگی به مشکلات مردمی در این مرکز حاضر شوند.

هاشمی تصریح کرد: باید دسترسی‌های مردم به اطلاعات و خدمات افزایش یابد و با فعالیت مرکز سامد و ارجاع دقیق و صحیح مردم به ادارات و دستگاه‌های اجرایی مرتبط با مشکلات آنها زمینه رفع دغدغه‌های آنها فراهم آید.

لازم به ذکر است در این بازدید معاونین استاندار، رئیس دانشگاه علوم پزشکی، مدیرکل بهزیستی و تعدادی از مدیران ستادی استانداری گلستان حضور داشتند و به تعدادی از تماس‌های مردمی پاسخ گفتند.

مرکز سامد از مهر ماه ۱۳۸۹ با هدف ارتباط سریع و آسان مردم و دولت و توسعه دولت الکترونیک آغاز به کار کرده است و مردم می توانند از طریق تماس با آن مشکلات خود را ثبت کنند.

مرکز سامد مشکلات مردمی را احصا و به دستگاه‌های اجرایی ارجاع می‌دهد و پاسخگویی دستگاه‌های اجرایی مسئله را پیگیری خواهد کرد.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
8 + 3 =