سرمایه‌گذاری خلاقانه در حوزه گردشگری اردبیل حمایت می‌شود

اردبیل – معاون سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی استان اردبیل گفت: سرمایه‌گذاری خلاقانه در حوزه گردشگری این استان مورد حمایت است.

به گزارش خبرنگار مهر، عسگر سنگی صبح چهارشنبه در سمینار تخصصی فرصت‌های سرمایه‌گذاری تصریح کرد:  حوزه گردشگری اردبیل نیازمند اجرای ایده های خلاقانه است و به دلیل اینکه گردشگری محور توسعه این استان محسوب می شود، از ایده های خلاقانه حمایت می کنیم.

وی متذکر شد: نمونه‌های موفق اثبات کرده در صورتی که خلاقیت و توجه به تقاضای گردشگری اصل اجرای پروژه‌ها باشد، نتیجه نیز اثربخش خواهد بود.

سنگی افزود: در دنیای امروزی گردشگری از امری صرفاً فرهنگی به امری اقتصادی تغییر مسیر داده و در واقع این تغییر دیدگاه ایجاب می‌کند که زیرساخت‌های گردشگری را به سمت اقتصاد حرکت دهیم.

معاون سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی استان با بیان اینکه گردشگری می‌بایست وارد بخش خدمات شود، ادامه داد: در صورتی که به این مهم بی‌توجه باشیم از کسب سود گردشگری باز خواهیم ماند.

وی به ضرورت توجه به مجموعه‌های گردشگری تأکید کرد و بیان داشت: در خود استان اردبیل قابلیت‌های متعددی در بخش گردشگری داریم.

معاون سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی استان تأکید کرد: قابلیت‌های سرمایه‌گذاری بخش گردشگری استان شناسایی شده و بیانگر قابلیت‌های متعدد این استان است.

کد خبر 4145389

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 0 =