عصر امروز؛

تشکل خبرنگاران در زرند آغاز به کار کرد

شناسهٔ خبر: 4153163 -
زرند - تشکل خبرنگاران عصر امروز با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زرند در این شهرستان آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، نشست آغاز به کار تشکل خبرنگاران عصر پنجشنبه با حضور خبرنگاران و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زرند در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زرند برگزار شد.

احمد رشیدی در این نشست با عنوان اینکه خبرنگاری یک راه است، اظهارکرد: خبرنگاری یک شخصیت حقیقی و حقوقی است که همه چیز را خوب می‌بیند و بر اساس واقیعت‌های موجود در جامعه تبیین می‌کند.

وی اضافه داشت: خبرنگار نقش سفیر را بر عهده داشته و جایگاه شما خبرنگاران بسیار ارزشمند و والا است و تمام ۳۶۵ روز سال را باید به عنوان روز خبرنگار در نظر گرفت زیرا تنها قشری که در تمام سال با مردم است، خبرنگاران هستند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زرند با اشاره به اینکه خبرنگاری تنها شغلی است که در کنار مردم و با مردم است، افزود: این خبرنگاران هستند که درد مردم را زودتر از دیگران درک کرده و نسبت به انعکاس آن اقدام می‌کنند.

وی با بیان اینکه یکی از کارهای که یک خبرنگار باید به آن بپردازد این است که پدیده های امور جامعه و خبری را پوشش دهد و در راستای رفع مشکلات و کمبودها، مسئولان را کمک کنند، گفت: امنیت شغلی و بیمه خبرنگاران یک امر مهم است که باید برطرف شود و این قشر نباید در کار خود دغدغه اقتصادی داشته باشند.

رشیدی ادامه داد: تشکل خبرنگاران در راستای توسعه حوزه خبر و خبرنگار است و این امر رویکردی بزرگ است.

در این نشست جواد زمانی، اکبر ابراهیمی، زکیه سلیمی، مسعود لشکری و علی نجف پور به ترتیب به عنوان رئیس، نایب رئیس، دبیر، منشی و خزانه دار تشکل خبرنگاران معرفی شدند.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
6 + 10 =