فرماندار بهشهر:

دانشجویان بازیچه جریان های سیاسی نشوند

شناسهٔ خبر: 4164100 -
بهشهر- فرماندار بهشهر گفت: دانشجویان، عامل تحول و پویایی جامعه هستند و باید در راستای این تحول با تمام توان وارد شوند و بازیچه جریان ها و گروههای سیاسی نشوند.

به گزارش خبرنگار مهر، سید خالق سجادی بعداظهر سه‌شنبه در همایش بزرگداشت روز دانشجو در دانشگاه پیام نور بهشهر افزود: باید روز دانشجو با کوه‌تر برگزار شود و همه ما باید در این بخش تلاش کنیم و دانشجوها فعال وارد شوند.

وی اظهار کرد: شور و شعور دانشجویی باید در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی بیشتر شده و در توسعه کشور تأثیرگذار باشند زیرا شور و شعور یک موضوع و بی‌باکی و شجاعت مسئله دیگری است و اینکه مبتدا و مؤخر مشخص شود و نباید جای این مسائل جدا شود.

سجادی ادامه داد: مشکلات مختلفی در سال‌های مختلف انقلاب بر دانشگاه‌ها وارد شد و این مسئله به آن علت بود که شور و شعور و بی‌باکی و شجاعت در کنار هم نبود و لذا باید برای شروع کار، شور باشد و قبل از آن باید شعور باشد.

وی گفت: دانشجویان ما باشعور بود که لانه جاسوسی را تسخیر کردند که به انقلاب دوم نام‌گذاری شده است و لذا این مهم است که دانشجویان سفارتی را تسخیر کردند و اوج قدرت ما و انقلاب دوم شد و استکبارستیزی و استعمارستیزی دانشجویان باعث شد تا در مقابل زیاده‌خواهی دشمنان ایران اسلامی اعتراض کنند و لانه جاسوس آمریکا و سفارتخانه این کشور تسخیر شود.

نماینده علی دولت در شهرستان بهشهر اظهار کرد: اما درجایی از سفارتخانه کشوری بالا می‌رویم و این تبدیل به بحران می‌شود و این درگرو همان شعور است که هنوز هم با مشکلات روبرو هستیم.

سجادی بیان داشت: دانشجویان باید هوشیار و بیدار باشند و بازیچه گروه و جریان واقع نشود؛ قدرت، احزاب و گروه‌ها مسئله قابل کتمان نیست و در جامعه وجود دارد اما باید با هوشیاری باشد و بازیچه گروه‌ها نشوند.

وی گفت: نظام ما جمهوری اسلامی و براساس دموکراسی و مردم‌سالاری است و باید دقت شود تا از شور دانشجویان استفاده نشود و بر شعور افزوده شود و دانشجویان مصالح نظام را مدنظر داشته باشند و ملعبه دست برخی افراد سیاست‌باز نشوند.

فرماندار بهشهر افزود: رسالت و وظیفه اصلی همه دانشجویان کسب تحصیل و علم و دانش در کنار افزایش ایمان و بصیرت است تا به قله‌های علم و معرفت برسیم و باید لحاظ کردن صلاح جامعه برای اقتدار نظام با تمام توان تلاش کنند.

وی گفت: برجام، انرژی هسته‌ای تصمیم نظام است و نباید جلوتر یا عقب‌تر از آن حرکت کنیم بلکه باید براساس تصمیمات نظام و منویات رهبری حرکت کنیم.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
1 + 1 =