عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

دانشجو مغز متفکر و مصلح امور جامعه است

شناسهٔ خبر: 4165390 -
مرند - عضو کمیسیون اقتصادی و نماینده مردم مرند وجلفا در مجلس شورای اسلامی گفت: دانشجویان به عنوان مغز متفکر و قشر تاثیر گذار جامعه می توانند هر اموری را اصلاح کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد حسن نژاد پنجشنبه به مناسبت روز دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی مرند با بیان اینکه متاسفانه عده ای تمام تلاش خود را به کار بسته اند و بر تضعیف و تخریب این نهاد و نماد مردم سالاری کمر بسته اند، اظهار داشت: متاسفانه در بهترین حالت سعی در مشغول نمودن نمایندگان مجلس در امور روزمره و مرتبط با یک کار کوچک در سطح یک اداره داشته و خروجی آن عدم تدوین قانون مناسب، عدم نظارت دقیق، عدم تصمیم گیری کلان، سرخوردگی مردم از انتخاب خویش، تغییر وسیع نمایندگان در هر دوره، کم سابقه یا ناشی بودن نمایندگان در اوایل هر دوره و در نهایت عدم حل مشکلات جامعه باشد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مردم خود دارای قوه تعقل، درک و تحلیل هستند، بیان داشت: در انتخابات مجلس شورای اسلامی و یا رئیس جمهور مردم به بهترین نحو ممکن اصلح را تشخیص داده واقدام به انتخاب می کنند اما متاسفانه افرادی در تمامی انتخابات چنین وانمود می کنند که انگار کل آرای فرد پیروز یا شکست خورده بخاطر آنها در صندوق ریخته شده است .

حسن نژاد در ادامه گفت: حال اگر این اعضای ستاد به مانند روزهای انتخابات بدون چشم داشت شخصی در خدمت برنامه های کاندیدای پیروز اعم از رییس جمهور یا نماینده باشند که جای تقدیر دارد و باید دستشان را بوسید.

وی به مصادره کل آراء نامزد منتخب توسط اعضای کلیدی ستاد انتخاباتی فرد پیروز اشاره کرد و اظهار داشت: متاسفانه این افراد درانتخاب روسای ادارات دخالت کرده و این مسئولان هم به جای جلب رضایت مردم و پیاده کردن برنامه های دولت مجبور به انجام و دستورات این آقایان می شوند و همین عامل مهمی در شکست برنامه های وعده داده شده نمایندگان و روسای جمهور می باشد.

عضو کمیسیون اقتصادی افزود: با نظر سنجی در دانشگاه ازاد مرند اثبات شد که مردم به خود حسن روحانی و برنامه های وی رای داده اند و نه به خاطر سفارش دیگران، سپس از نماینده رسمی دولت خواسته شد اگر کسی در راستای برنامه های رییس جمهور محترم کمکی کرد، استفاده شود و اگر کسی خواست آراء این مردم را به نام خود مصادره و استفاده شخصی کند، به آرشیو انتخابات الصاق شود.

وی در بخشی دیگری از سخنان نیز گفت: متاسفانه برای سرپوش گذاشتن به کم کاری های خود اصلیات را با فرعیات جابجا می کنند تا با ذهن مردم از امور اصلی به فرعی منحرف شود. از جمله اصل شدن اسم خلیج همیشه فارس در سخنرانی ترامپ به جای اصل موضوع و خیانتهای امریکا در حق ملت ایران، اصل شدن اسم مدلل بر اصل تاراج سپرده های مردم در بانک سرمایه، اصل شدن لغو عضویت یک شورا در یزد بر بیکاری و تورم، اصل شدن ماموریت دختر یک نماینده در وزارت نفت بر عهد شکنی چند ده هزار میلیارد تومانی توتال در پارس جنوبی و ....

حسن نژاد در پایان سخنان خود گفت: با تاثیر گذاری که شما دانشجویان دارید از شما انتظار می رود نگذارید کسی آرایتان را مصادره کنند و با حضور خود درصحنه باعث حل مشکلات شوید زیرا درصورت عدم حضور صحنه و یا ساکت شدن اجازه خواهید داد تا مغرضان و لمپن ها میدان داری کنند و این مشکلات به همین شکل ادامه یابد.

 

 

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
6 + 4 =