نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری:

تک‌روی‌ها مانع توسعه است/عزل و نصب‌ها بر مبنای شایسته‌سالاری باشد

شناسهٔ خبر: 4165508 -
بابل- نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، تک‌روی‌ها را در نظام مقدس جمهوری اسلامی مانع پیشرفت و توسعه شهرها خواند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله سیدرحیم توکل بعدازظهر پنجشنبه در آیین افتتاح دفتر ارتباطات مردمی در بابل با بیان اینکه در نظام مقدس جمهوری اسلامی اهداف یکی است‌؛ گفت: معضل شهرها باید حل شود و تک‌روی‌ها در نظام مقدس جمهوری اسلامی، مانع پیشرفت و توسعه شهرها خواهد شد.

وی با بیان اینکه در دین اسلام به مشورت اهمیت داده شده است؛ افزود: امام خمینی(ره) فرمودند اگر انقلاب اسلامی ایران به ثمر رسید، با وحدت کلمه، باور و کار برای خدا محقق شد و رانت‌وفساد در شأن جمهوری اسلامی نیست.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه انتخاب مدیران انقلابی، سبب پیشرفت در کارها خواهد شد؛ تصریح کرد: عزل‌ونصب‌ها در نظام جمهوری اسلامی باید بر اساس شایسته سالاری صورت گیرد؛ نه باندی و جناحی.

آیت‌الله توکل در ادامه سخنانش به مهمترین موضوعات مطروحه در اجلاس خبرگان رهبری با مقام معظم رهبری اشاره و اظهار کرد: پیگیری مطالبات مردمی و برخی معضلات و همچنین آسیب‌شناسی در راستای آسیب‌های اجتماعی از جمله موضوعات  و مطالبات رهبری در این اجلاس از نمایندگان خبرگان  رهبری بود.

وی اضافه کرد: از دیگر مطالبات رهبری، اثرگذاری و نقش‌آفرینی خبرگان در حل‌وفصل مطالبات رهبری، معضلات جامعه و پیگیری آن‌ها بود که نمایندگان مازندران این موضوعات را در رأس امور خود قرار داده‌اند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری متذکر شد: تمامی مسئولان استانی و کشوری باید در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و حل مطالبات مردمی، گام‌های جدی بردارند.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
9 + 0 =