حمایت قاطع اصولگرایان اصلاح طلب از لیست ائتلاف بزرگ اصولگرایان

سخنگوی ائتلاف اصولگرایان اصلاح طلب با اعلام حمایت کامل این ائتلاف از لیست اعلامی مهندس چمران به عنوان ائتلاف بزرگ اصولگرایان، گفت: لیست ما نیز همان لیست ائتلاف بزرگ اصولگرایان است.

مرتضی طلایی در گفتگو با خبرنگار مهر،ضمن بیان این مطلب، اظهار داشت: ما نیازمند یک شورای شهر قوی و کارآمد و همچنین یک شهردار قوی و کارآمد هستیم تا بدین طریق بتوانیم مشکلات شهر تهران را حل کنیم.

وی در خصوص گروههایی که تحت نام حامیان دولت و حامیان شهردار در انتخابات شوراها فعالیت می کنند، گفت: ما بارها اعلام نموده ایم که هم شان و جایگاه ریاست جمهور و هم شان شهردار بالاتر از این است که گروههایی بخواهند از نام آنان بهره برداری کنند، لذا  به اعتقاد بنده گروههایی که در رقابت اجتماعی برای خدمتگزاری به مردم گام بر می دارند به جای نسبت دادن خود به دیگران یا دیگران به خود، بهتر است توانمندی ها و برنامه های خود را برای مردم و افکار عمومی روشن کنند.

سخنگوی ائتلاف اصولگرایان اصلاح طلب تاکید کرد: پاسخ به خواسته های شهروندان تهرانی در گروی داشتن شورای شهری مقتدر و شهرداری کارآمد است، و این منوط به آن است که ما به شورای شهر به عنوان یک پایگاه اجتماعی برای خدمتگزاری و حل مشکلات شهروندان نگاه کنیم.

وی ادامه داد: اگر به دنبال تحقق فرمایش مقام معظم رهبری مبنی براینکه "تهران باید شهری با هویت اسلامی و ایرانی، زیبا و روح نواز، دارای رفاه عمومی و مقاوم تبدیل شود" و همچنین این جمله ایشان در خصوص مدیریت شهری که عنوان می دارند "در مراجعات مردمی باید تسهیل، تسریع کار مردم، تکریم آنان و اعتمادسازی به عنوان چهار شاخص مهم و مورد توجه جدی قرار بگیرد" هستیم ، تحقق این فرمایشات مستلزم یک شورای شهر قوی است که بدون شک این شورا می تواند به عنوان یک همکار برای دولت خدمتگزار در کاهش گره و مشکلات مردم قدمهای موثری بردارد.

طلایی خاطرنشان کرد: شورای کارآمد و مقتدر می تواند بخش قابل توجهی از وعده های دولت و مردم را محقق نماید.

سخنگوی ائتلاف اصولگرایان اصلاح طلب در پایان از شهروندان تهرانی خواست برای دفاع از حقوق خود در روز 24 آذر ماه در عرصه انتخابات حضوری آگاهانه و هوشمندانه داشته باشند.

کد خبر 416611

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 3 =